Wrocław jest nowoczesnym oraz błyskawicznie rozrastającym się miastem, działa tu wielu sprawnych deweloperów

Najnowsze wpisy

Wrocław to jedno z najmocniej rozwijających się miast w Polsce. Buduje się w nim coraz więcej mieszkań, a ludzie ochoczo kupują mieszkania w popularnych dzielnicach. W tym roku miasto zostało wybrane na Europejską Stolicę Kultury.


deweloperzy we wrocławiu
Author: AWBUD Wyroby Betonowe
Source: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg
Nie dziwi zatem, iż deweloperzy we Wrocławiu mają pełne ręce roboty. -> Więcej na www.mojdom.com.pl/ Interesującym przykładem jest firma Archicom, która została założona w latach 80. W 2011 Archicom rozpoczął budowę West Forum, największego budynku biurowego we Wrocławiu. Naturalnie poza biurowcami w mieście buduje się wyjątkowo wiele nowych budynków mieszkalnych. Takie osiedla jak Muchobór lub Krzyki to miejsca, gdzie znajdziemy sporo nowych projektów. Jak widać, deweloperzy we Wrocławiu zdają sobie sprawę z tego, jak ważny i zyskowny jest to rynek. Archicom postawił pierwszy budynek mieszkalny pod koniec lat 90., od tego momentu deweloper zrealizował 150 inwestycji i oddał do użytku ponad dwa tysiące mieszkań. Naturalnie spółka posiada mocną konkurencję. Nowe mieszkania we Wrocławiu powstają właściwie we wszystkich dzielnicach. Tak więc, jeśli chcemy przeprowadzić się do tego miasta lub zmienić dzielnicę na inną, to będziemy mieli w czym przebierać.


Ostatnio w największych miastach w całym kraju został pobity rekord, jeśli idzie o budowę nowych budynków mieszkalnych. Coraz więcej ludzi przenosi się do miast, bo właśnie tam pragną pracować, uczyć się i żyć. W dużych miastach upatrują dla siebie okazji. Wrocław nie jest pod tym względem wyjątkiem. Okazuje się, że deweloperzy we Wrocławiu cały czas poszukują nowych miejsc, aby zbudować tam mieszkania. Sprawdź tutaj Nieważne więc, czy szukamy mieszkania na Krzykach czy na Fabrycznej, możemy mieć pewność, że odnajdziemy dla siebie coś adekwatnego. Jednak nie można zbyt długo czekać, gdyż nowe mieszkania bardzo prędko się rozchodzą. Lepiej więc rozeznać się w tym co obecnie powstaje, zaglądając do Netu, można wtenczas dokładnie sprawdzić projekty wszystkich większych deweloperów i z odpowiednim wyprzedzeniem nabyć mieszkanie. Jeżeli szukamy domu pod Wrocławiem, to także nie powinno z tym być jakiegokolwiek problemu, ponieważ buduje się ich prawie tak dużo jak budynków mieszkalnych. Na przedmieściach pojawia się bardzo dużo szeregowców, bardzo często ogrodzonych i zlokalizowanych w miejscach, skąd będziemy mieli wygodny dojazd do śródmieścia.