W każdym domu powinniśmy zadbać o piękną oprawę okien - kotary albo firanki spowodują, że każde pomieszczenie nabierze blasku

Najnowsze wpisy

Każda pani domu lubi, gdy jej domostwo jest wizytówką wyszukanego gustu i elegancji. Cudna sofa, nowoczesne meble kuchenne i wiele innych rzeczy świadczą o udanym wystroju wnętrz.
naprawy
Author: minniemouseaunt
Source: http://www.flickr.com


Jednakże nie powinniśmy zapominać o oprawie okien.


Jeśli pragniemy, aby w naszych oknach wisiały firanki albo zasłony, to rzecz jasna mamy do tego prawo. Jednak ostatnimi czasy latach produktem sezonu są rolety. Mają przeróżne kolory i dlatego fantastycznie komponują się z tonacją tapet lub mebli. Dodatkowo, nie musimy ich prać - to ogromna wartość. Nowością, która robi furorę na naszym rynku, są rolety dzień-noc, które pomagają nam kierować tym jak dużo słońca wpadnie do pokoju. Jest to najlepsze rozwiązanie, ponieważ po zmroku mamy w sypialni ciemno, a w ciepłe, letnie dni, ograniczamy wpadanie do salonu zbyt dużej liczby promieni słonecznych. Rolety zazwyczaj przykręca się do ościeżnicy.


zabawa z dzieckiem
Author: Donnie Ray Jones
Source: http://www.flickr.com


Tak samo modne bywają żaluzje. Istnieją w sprzedaży już od wielu lat, ale ciągle są ulepszane. Możemy nabyć żaluzje w różnych kolorach. Są nawet takie, które są wykonane z drewna. Żaluzje mogą być pionowe i poziome. Pionowe stosunkowo regularnie kupowane są do firm, gdzie kontrola jasności także bywa niezwykle istotna. Zwłaszcza jeśli pracownicy pracują przy monitorach. Żaluzje (antysolarsystem.pl) zazwyczaj przykręca się do muru.
Większość sklepów, które sprzedają żaluzje i rolety, daje także możliwość instalacji. Fachowcy zrobią to szybciej niż my i na pewno efekt będzie o niebo lepszy.