W dzisiejszych czasach standardy różnych usług poprawiły się znacząco - na przykład w hotelach w letnie miesiące jest miło oraz chłodno

Najnowsze wpisy

Jeszcze jakiś czas temu w naszym kraju nie można było liczyć na życzliwą obsługę oraz na wysokie standardy w restauracjach i hotelach. Dziś na szczęście to się zmienia.
Regały magazynowe


renault trafic
Author: M 93
Source: http://www.flickr.com


W hotelach mamy wysoki standard pobytu.


kominek w salonie
Author: Kendyl Young
Source: http://www.flickr.com


W obecnych czasach hotele starają się walczyć o turystów czy biznesmenów. To dobrze, ponieważ większa konkurencja powoduje lepsze standardy przy niższych cenach. Dzięki temu gość może zapłacić za pokój w doskonałym standardzie niezbyt duże sumy. Znaczny odsetek hoteli zapewnia już na przykład śniadanie w cenie noclegu. Część z nich posiada też prywatny parking. Standardem jest również bezpłatne Wi-Fi w każdym pokoju. Jest to niebywale istotne dla biznesmenów, którzy przyjeżdżają do jakiegoś miasta i wieczorem muszą się przygotować do rozmów lub prezentacji. Klimatyzacja w hotelu także wydaje się być rzeczą niezwykle istotną. Zwykle w rejonach, gdzie potrafi być doprawdy upalnie. Jednakże, nawet w naszym kraju lata w ostatniej dekadzie bywają gorące jak na pustyni. Wtedy trudno wyobrazić sobie, by przebywać w pokoju, w którym temperatura przekroczyła 30 stopni. W tych warunkach nie da się ani normalnie funkcjonować, ani spokojnie spać. Dziś istnieje dążenie w hotelarstwie, żeby zupełnie pozbyć się grzejników.
Zamienia się je na nawietrzniki, które latem służą jako klimatyzacja, a zimą ogrzewają pokój ciepłym powietrzem. Jest to fantastyczny pomysł, gdyż grzejniki zwykle niepotrzebnie zajmowały przestrzeń i szpeciły design.