Urządzamy mieszkanie dla młodego małżeństwa

Najnowsze wpisy

Stylizacja domu to odpowiedzialne zadanie nie tylko dla domowników, lecz także architektów wnętrz. Zarówno użytkownikom, jak również projektantom zależy na stworzeniu funkcjonalnego i oryginalnego wnętrza, które stanie się wymarzoną rodzinną ostoją.
mieszkanie
Author: Grzesiek
Source: http://www.flickr.com
Nie lada wyzwaniem jest pogodzenie kwestii praktycznych oraz estetyki mieszkania. Pary często poszukują wsparcia w zorganizowaniu strefy dziennej, jadalni połączonej z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, garderoby oraz holu - Formacja Projekt jest rewelacyjna. Oczekują koncepcji utrzymanej w nowoczesnym klimacie, ale z zachowaniem drobiazgów, które ocieplą wnętrze i nadadzą mu nastrój domu rodzinnego. Specjaliści podpowiadają, iż w przypadku nadmienionych wymogów, modne czarno-białe koncepcje warto wzbogacać o tony neutralne, jak na przykład beżowy, paskowy bądź kolory ziemi. Takie właśnie akcenty kolorystyczne dodadzą całości przyjemnego klimatu. Podłoga (czytaj w serwisie) wykonana z desek dębowych będzie ocieplać przestrzeń, lecz także stanowi fantastyczny kontrast dla dominujących, czarnych oraz białych mebli. Jeżeli interesuje nas architekt wnętrz Wrocław, Kraków, Warszawa, Legnica czy inne większe miejscowości to lokalizacje, w których z pewnością znajdziemy profesjonalistów, którzy pomogą nam w wykreowaniu opisanego efektu.


mieszkanie
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Trzeba pamiętać, że dzienna strefa domu stanowi centralną przestrzeń dla wspólnego spędzania czasu z rodziną. Wygody mebel wypoczynkowy zachęci do relaksu po ciężkim dniu pracy, a stolik zaprosi do biesiady w gronie najbliższych. Zieleń nada pomieszczeniu naturalny klimat. W salonie oraz jadalni warto zaaranżować ciekawe oświetlenie - na przykład lampy, które będą awangardowym akcentem. Kreując doskonale lokum do życia dla naszej rodziny warto skorzystać z podpowiedzi, jakie zaproponuje projektant wnętrz Legnica, Warszawa, Wrocław będą lokalizacjami, gdzie z pewnością znajdziemy specjalistów, którzy pomogą w tym niełatwym zadaniu - zobacz tu. Wsparcie fachowca przyda się zwłaszcza w przypadku opracowania koncepcji na miejsce trudne do zaaranżowania, jak na przykład przestrzenie pod skosami. W owym przypadku konieczne może okazać się zamówienie mebli pod zabudowę, tak aby nie stracić na możliwościach wykorzystania wnętrza.