Przedstawiamy aktualne projekty domów

Najnowsze wpisy

Marzysz o własnym domu, ale przeraża Cię jego budowa? Nie możesz wyszukać odpowiedniej działki bądź po prostu szukasz opłacalnej oferty od dewelopera? Poznaj bliżej rynek gotowych projektów domów.
budowa
Author: Stolbud Włoszczowa
Source: Stolbud Włoszczowa


Nowe projekty domów inspirowane są aktualnymi trendami w architekturze mieszkaniowej. Deweloperzy poszukują wyjątkowych środków wyrazu, tak aby spełnić oczekiwania praktyczne oraz estetycznego potencjalnych klientów. Współpracujący z nimi projektanci wykorzystują swą kreatywność, a więc unikają kopiowania istniejących form, jak również schematów funkcjonalnych. Przeciwstawiają się wtórności i naśladownictwu, które jeszcze do niedawna charakteryzowały rynek gotowych projektów domów. Równocześnie klienci coraz bardziej zwracają swoją uwagę na oryginalne rozwiązania, które wpływają na prestiż posiadanej nieruchomości.


Najlepsze projekty domów przybierają różne oblicze. Można wyróżnić trzy kluczowe kategorie tego typu inwestycji - są to domy parterowe, domy (http://www.mtproject.pl/) z poddaszem i domy piętrowe. Wśród wymienionych projektów odnaleźć da się zarówno te stworzone w klasycznym stylu, jak np. domy ze spadzistym dachem wykończone czerwoną dachówką, jak również nowoczesne projekty, nawiązujące do skandynawskich trendów, gdzie króluje drewno i surowy beton. Zróżnicowanie występuje nie tylko w sferze estetycznej i funkcjonalnej, ale też w samej wielkości projektów. Dużą popularnością cieszą się ostatnimi czasy gotowe domy (odkryj więcej) do 100 m2.
Propozycja takiej wielkości domu na obrzeżach miasta lub tuż za jego granicami to doskonała opcja dla osób, które marzą o zamieszkaniu w cichej okolicy, ale nie chcą mierzyć się z budową we własnym zakresie, ani nie potrzebują wielkiego metrażu. Najczęściej w cenie takiej nieruchomości jest własny garaż oraz ogródek, a to spore atuty dla rodzin.