Parawan na wannę jako odpowiednie wyjście do malutkiej łazienki

Najnowsze wpisy

Każdy chciałby mieć wygodną, obszerną łazienkę, jednakże posiadacze małych pomieszczeń częstokroć muszą wybierać pomiędzy wanną a natryskiem.


Parawan na wannę to właściwe wyjście do malutkiej łazienki w sytuacji, gdy chcemy posiadać i natrysk i wannę.


parawan
Author: Plage Vinilos y Adhesivos
Source: http://www.flickr.com


sprzątanie biurowca
Author: Pieter van Marion
Source: http://www.flickr.com


Parawany są niezwykle uniwersalne i pasują do aranżacji łazienki w dowolnym stylu, zarówno tych współczesnych, jak i stylowych. Są przeróżne wersje parawanów i każdy jest w stanie wybrać stosowny do pragnień. Parawany z otwieraniem wahadłowym to pojedynczy element montowany na ścianie, który obraca się wokół własnej osi. Ten model parawanu nadaje się jedynie do wanien prostokątnych. Jego atutem jest łatwość utrzymania w schludności. Wzory przesuwne odpowiadają do większości wanien. Montaż ich nie jest trudny. Zamocowuje je się na wannie, oraz nad jej brzegiem za pomocą stosownych wycięć. Potrafią się składać z jednego, czy też kilku składników, z jakich część jest przesuwna, a część stateczna. Jest możliwość również wybrać typ harmonijkowy. Tworzy się z kilku składników i tak jak przesuwne odpowiadają do jakiegokolwiek rodzaju wanny. Odróżniają się od nich tym, że nie nastręczają zamontowania prowadnic. Osiągalne w sprzedaży parawany posiadają przeróżne wymiary i powinno się je przystosować w taki sposób, ażeby w czasie kąpieli nie zalewać toalety. Parawan (zobaczysz tu) jest w stanie być wykonany ze szkła utwardzanego, lub z szyb polistyrenowych.
Mogą być przejrzyste, matowe, przydymiane, nawet z nadrukiem, lub z wyciskanym wzorem. Ze względów praktycznych warto wybrać ścianki ze specjalną powłoką, jaka sprawia, że nie pozostają na nich ślady kropel. Taki parawan jest łatwy w utrzymaniu higieny.