Okna to wyzwanie dla każdej kobiety

Najnowsze wpisy

Oczywiście, nie jedynie z tego powodu, że wiecznie trzeba je myć, aby pozostawały czyste i przejrzyste. Okna posiadają jeszcze inny wymiar dla pań.


Jaki? Upiększający.
rolety
Author: OknoPlus
Source: OknoPlus


Ani jeden z panów na pewno nie popisałby się taką kreatywnością w doborze firan a także zasłon lub też ich upinaniu w taki sposób jak umieją to kobiety. Tutaj blokuje je wyłącznie ich wyobraźnia, a ta bez przerwy pracuje na bardzo wysokich obrotach. Jedne z pań albo podpatrują okna - odsyłam do tego serwisu - znajomych, lub też osobiście próbują tworzyć wyjątkowe fasony firan a także zasłon. Na tym jednak sprawa okien się nie kończy. Firanki firankami, ale do zasłon a także dywanu warto dodatkowo nabyć właściwe rolety. Jasne, że nie mogą pozostawać przypadkowe, bo muszą one stanowić harmonijną całość. Nie dziwcie się więc panowie, iż kiedy Wasza partnerka zakupi nowe zasłony, za moment będzie Wam mówiła, że trzeba dokupić nowe rolety. Nieważne, że te, które macie teraz pozostają kompletnie sprawne. To jeszcze nic nie znaczy. Kolor rolety musi być obowiązkowo dopasowany do odcienia nowych zasłon i już. Nie mają sensu żadne dyskusje w tym miejscu - lepiej, jeśli od razu pójdziecie kochani mężowie do sklepu i kupicie dokładnie taką, jaką nakazały żony.


Okna domu to zdecydowanie rewir pań i nie można tutaj liczyć na żadne ustępstwa.


Wam mężowie pozostaje tylko się z tym pogodzić. Doświadczeni wiedzą, że z zawziętością partnerek nie powinno się walczyć. Bez względu na wszystko i tak postawią na swoim i już.