O czym należy pamiętać jeśli kupować się będzie nowe mieszkanie od dewelopera.

Najnowsze wpisy

Na mieszkaniowym rynku w naszym kraju w dalszym ciągu jest niedobór kilkuset tysięcy nowych mieszkań. Mimo że obecnie deweloperzy bez przerwy stawiają coraz to nowe obiekty, to i tak nie mogą nadążyć za popytem.




Oferowane przez nich mieszkania naprawdę szybko się sprzedają, jeszcze do niedawna nawet nie były wybudowane, a chętni już na nie byli. Obecnie takiego szaleństwa szaleństw już nie ma, może też dlatego że klienci są ostrożniejsi, lecz i tak ciekawsze propozycje nie czekają zbyt długo. Kupując takie mieszkanie powinno się zwrócić uwagę na kilka istotnych spraw. Dla wielu klientów najistotniejsze będą nowe mieszkania Toruń ceny, bowiem to od nich będzie zależało, czy koniec końców mieć będą wystarczającą ilość środków na zakup. Jednak nie może to być tylko to jedno kryterium, ponieważ nie mniej istotna powinna być lokalizacja i to, w jaki sposób będzie można z danego miejsca dojeżdżać.


nowe mieszkania toruń ceny
Author: Classen


Ta kwestia ma o tyle znaczenie, że dalsze dojazdy wiązać się często będą z potrzebą zakupu dwóch samochodów, co powoduje większe koszty i zajmuje też dużo cennego czasu. Niekiedy lepiej jest dopłacić sto złotych do końcowej raty i mieszkać w lepszym miejscu, niż dopłacać pięćset za drugie auto. Niestety prawie wszystkie Toruń mieszkania na sprzedaż nowe są obecnie kupowane w formie kredytu, a tu czasami nie ma specjalnych możliwości manewru.




banki w ostatnim czasie dość rygorystycznie podchodzą do kwestii obliczenia zdolności kredytowej, przez co sporo osób nie wybiera mieszkania o takich parametrach jakie by chciało, ale na jakie po prostu będą mieć finansowe możliwości.