Najlepsze oświetlenie do naszego mieszkania

Najnowsze wpisy

Większość osób w swoim dorosłym życiu staje kiedyś przed obliczem udekorowania swojego mieszkania. W tym celu kupujemy drogie meble, ciekawe plakaty czy wyszukane akcesoria.
Jednak nic w naszym lokum nie tworzy tak fenomenalnego nastroju, jak prawidłowo zaaranżowane oświetlenie. Dlatego jeżeli jesteś w momencie urządzania domu, nie zapomnij o tym ważnym aspekcie.


Salon jest najistotniejszym miejscem w każdym domu, tam bowiem spędzamy mnóstwo godzin. Toteż, coraz więcej osób decyduje się na lampy plafony, montowane w centralnym miejscu tego pokoju. Jest to całkiem nowy typ oświetlenia, cienka lampa o różnych rozmiarach, przeważnie prostokątna, która daje delikatne, przyjemne światło. Lampy plafony można także wybrać w niestandardowym wydaniu, w formie neonu, mieniącego się w poszczególnych kolorach tęczy. Takie rozwiązanie to najlepszy sposób aby nadać naszemu salonowi ciekawego klimatu.


Bardzo istotne jest również oświetlenie sypialni. W pokoju tym, mimo iż teoretycznie służy tylko do spania, potrzebna jest odpowiednia lampa Mantra, marka z wieloletnią tradycją, posiada szereg ciekawych pozycji, przeznaczonych właśnie do naszej alkowy. Częstym problemem w tym pomieszczeniu, jest zbyt silne światło przy nocnym stoliku, które może przeszkadzać naszemu towarzyszowi, który teraz zapada w sen. Lampa (poznaj co proponuje strona Kolory Światła) Mantra z dodatkowo zaprojektowanym systemem regulacji natężenia światła, sprawdzi się idealnie w tej sytuacji. Można dzięki niej odpowiednio dostosować jasność do danych potrzeb.


Niebieski. Król sezonu
Author: Dekoral
Source: Dekoral


Sporo ludzi w trakcie dekorowania mieszkania, bardzo bagatelizuje temat oświetlenia.
Jest to bardzo duży błąd, gdyż niewłaściwie dobrane lampy, mogą popsuć końcowy efekt, jakie nasze mieszkanie wywiera. Istotnymi pomieszczeniami będą tutaj salon oraz sypialnia, miejsca gdzie dobre lampy są szczególnie ważne.