Na co zwrócić uwagę wybierając firmę do remontu?

Najnowsze wpisy

Wiele osób szuka specjalistów do remontu czy mieszkania, czy domu. Wybór zgranej i dobranej grupy budowlańców to inwestycja nie tylko w pojedynczą usługę, lecz co najmniej kilkanaście lat bezproblemowej eksploatacji budynku, elewacji itp.

Ekipa remontująca
Author: Valsts kanceleja/ State Chancellery
Source: http://www.flickr.com
Dla osób, które decydują się na logistyczną operację jaką jest remont, stoi jedna z poważniejszych decyzji życiowych. Obok zakupu gruntów (mieszkania) należy je odpowiednio wykończyć. Jak trafić oraz jak wyszukiwać firmy remontowe, które nie zawiodą nas swoimi usługami - Lookfresh Barbara Klińska - design i architektura (sprawdź przykłady) wnętrz?

Kieruj się dorobkiem ekipy budowlanej Pierwsza sprawa to wybór doświadczonej ekipy, posiadającej udokumentowany recenzjami oraz opiniami dorobek. W oczach mieszkańców nie bez znaczenia okazują się wybory „z polecenia” - kierując się więzami rodzinnymi albo poleceniami bliskich nam osób jesteśmy w stanie przyspieszyć selekcję i wybór firmy wykończeniowej wiedząc, iż sąsiadowi wyremontowała warsztat a producentowi wytworów szklanych zostawiła porządek na hali.Kontrola prawdę ci powie Kontrola pracowników przedsiębiorstwa, względy czystości oraz jakości posiadanych przezeń narzędzi, finalnie raporty z okresowych poczynań - to wszystko da nam odpowiedź, ale już po decyzji. Wtedy przekonujemy się, czy wybrany przez nas „team” wykonuje remontowe zlecenie w porządku oraz systematycznie, czy odstawia przysłowiową fuszerkę i szuka coraz częstszych przerw. (http://lookfresh.pl/aranzacja-wnetrz) W tej sytuacji nie mamy już odwrotu - chyba że zleceniobiorca zerwie warunki umowy, co prowadzi do obopólnych problemów, a także weryfikacji stanu prawnego w sądach. Przy niezrealizowaniu wytycznych sprawa kierowana jest już na inne „tory”.

Remont mieszkania
Author: BromfordGroup
Source: http://www.flickr.com
Weryfikowanie w Internecie (ale ostrożnie z wyborem!)
Na promocję firmy remontowe przeznaczają coraz większe środki. Zarówno prywatne domeny internetowe, przygotowane osiągnięcia i recenzje budowlane - to wszystko można zaprezentować w sposób nieskazitelny. Warto więc dobrze sprawdzić parę firm i wybrać taką, która po prostu jest najlepsza oraz wobec której nie będzie wątpliwości odnośnie jakości usług. Dla weryfikowania opinii warto zapytać w formularzu kontaktowym, czy zadzwonić do szefa firmy z pytaniem o proponowane usługi i faktyczny dorobek. Do tego dojdzie weryfikacja działalności przedsiębiorstwa na forach w Internecie, biorąc pod uwagę najbliższy nam region.