Konfrontacja tradycji z nowoczesnością - czyli wytwórcy Tiffany oraz Plafon

Najnowsze wpisy

Poszukujesz jedynej w swoim rodzaju lampeczki? Ten felieton jest dla was!


Zastanawiasz się nad tematem: Co mogłoby być wspanialsze do mojego mieszkania? Lampy Tiffany? Albo może.


.. jakąś inną rzecz? Przy doborze trzeba zwrócić uwagę, jakiego rodzaju - odmianą, osobą bywamy orz w jaki sposób udekorowaliśmy własny dom. Lampy Tiffany bywają odpowiednie bardziej dla osobników, które doceniają sobie modę i wygląd minionej wieku, gdyż prawdziwe, oraz w Stylu lamp Tiffany są lampami witrażowymi o wyszukanym wzornictwie, których "odnogi" zwykle posiadają przeróżnego rodzaju budowy - typu kobieta, albo nawet motyl - a których uroda i elegancja bywają znane na całym świecie. Co dziwne, większą kwotę zapłacimy za lampy w Stylu Tiffany, aniżeli za samiutkie Tiffany, gdyż te pierwsze sięgają nawet paru tysięcy złotych, a drugie rozpoczynają się od paru setek. Powstały dwa typy lampek Tiffany - na stół a także wisząca. Co jednak, jeżeli jesteśmy bardziej za stylem nowego typu? Czytaj w dalszym ciągu!


miejsca
Author: Tikkurila Polska
Source: Tikkurila Polska
salony
Author: Beckers
Source: Beckers


Bywasz personą nowoczesną oraz doceniasz nowoczesny styl? Lampy Plafon chrom są dla Ciebie! W przeciwieństwie do przyjaciółki Tiffany, przedsiębiorstwo Plafon oferuje wyłącznie oraz jedynie lampki wiszące. w tym miejscu jednak skoncentrujemy się nad ich jednym rodzajem mianowicie: Chrom. Plafon (zobacz idealny sufitowy plafon) chrom - nowoczesność zmieszana z elegancją, to idealne rozwiązanie, gdy doceniasz sobie trwałość oraz wygląd osobistego mebelka.


Chromowanie stosowane jest w różnego rodzaju dziedzinach życia - od samochodów po właśnie lampy, a więc z jakiego powodu tego nie wykorzystać, i kupić czegoś pięknego, co będzie trwało latami? Nie zwlekaj i kup to już teraz!