Kilak słów na temat ułatwień dla przedsiębiorstw

Najnowsze wpisy

Hale fabryczne i hurtownie mają w swoim asortymencie Urządzenia, które są wręcz wymagane w codziennym działaniu, bądź przyjmowaniu produktów.


przystanek autobusowy
Author: David Wilson
Source: http://www.flickr.com


Bez niektórych z nich podstawowe siedziby i ich magazyny nie są w stanie pracować prosto i szybko.
firany
Author: Holly Lay
Source: http://www.flickr.com


Ochroną ze stali montowaną między innymi na kolumnach półek w halach oraz magazynach są odbojnice regałowe firmy AnterSystem Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Mają one na celu – przymocowane – przechwycić siłę energii i nie przyczynić się do przewrócenia się albo zniszczenia regału. Są w stanie również odpowiednio uchronić ścianę przed wypadkiem i defektem spowodowanym zbyt dużą siłą uderzenia. Odbojnice regałowe spotyka się również między innymi na podziemnych parkingach, którymi zabezpieczone są kolumny. Mają właściwie ochronić konstrukcję przed zawaleniem albo drganiami. Zależnie od miejsca przymocowania, można wybrać odpowiedni model odbojnic.


W hurtowniach i magazynach ciężko wyobrazić sobie pracę bez odpowiedniego sprzętu. Jednym z nader obowiązkowych oprzyrządowań są rampy przeładunkowe. Oferowane są dwa modele – z wargą wysuwną albo uchylną. Jest to platforma, która ułatwia pracę zwłaszcza w lokalizacjach o charakterze rozładunkowych, a towary są bardzo ciężkiego kalibru. Rampy rozładunkowe posiadają konstrukcję stalową, a także napęd, do którego używany jest agregat hydrauliczny. Zazwyczaj dostępne są o barwie szarej, lecz można również spotkać na inne kolory.


Każda rampa jest wyposażona także blokadę antywypadkową i zawór bezpieczeństwa w razie różnego rodzaju awarii, bądź ambarasów. Są one dużym uproszczeniem dla wielu firm oraz lokalizacji rozładunkowych.