Każdy pragnie mieszkać w przyjemnych wnętrzach, ponieważ mieszkanie to nasza przystań, w której ładujemy baterie oraz dobrze się zachowujemy

Najnowsze wpisy

Kiedy aranżujemy swoje nowe mieszkanie albo robimy remont, z reguły całą swą uwagę koncentrujemy na kuchni i pokoju dziennym. Chcemy, by te dwa pokoje wyglądały znakomicie.


Pokój dzienny jest wszakże pomieszczeniem, w którym przyjmujemy gości i wobec tego pragniemy, by wyglądał wyjątkowo.


Dwójka bawiących się dzieci
Author: Chelssie L. Ivanova
Source: http://www.flickr.com


Tynk Dekoracyjny Cameleo Efekt Betonu
Author: Cameleo
Source: Cameleo


Chodzi o to, by przyjaciele byli nim zachwyceni, ale też byśmy my czuli się w nim dobrze, kiedy po pracy będziemy odpoczywać - czytać książkę czy pić kawę. Kuchnia wydaje się być z kolei istotna dla każdej kobiety, w szczególności jeżeli lubi pichcić. Powinna być przede wszystkim funkcjonalna oraz dobrze zaprojektowana. A co z łazienką? Większość ludzi traktuje ją po macoszemu, twierdząc, że trzeba zainstalować tam prysznic i umywalkę i to koniec pracy. Nic bardziej mylnego. Dobry projekt łazienki jest w stanie spowodować, że pomieszczenie to będzie oazą naszego domu i że z przyjemnością będziemy spędzać tam długie godziny na przyjemnym leżeniu w wannie. Zwykle łazienki w naszych blokach bywają małe, ale dobrze przemyślany projekt da nam możliwość, by wyczarować tam cuda. Możemy optycznie powiększyć ją przykładowo wieszając na jednej ze ścian obraz tematycznie związany z wodą.
Pomost, który wychodzi daleko w fale dostarczy upragnionego uczucia przestrzeni. Dlatego obrazy do łazienki wydają się być niezwykle istotne. Dobrze dobrane obrazy totalnie zmienią wygląd tego pomieszczenia oraz dodadzą mu szyku.