Każdy człowiek marzy o tym, by mieć swój kąt - jest to bardzo ważne dla wszystkich ludzi

Najnowsze wpisy

Stworzenie domu, to nie wyłącznie pomalowanie ścian i wstawienie ładnych dodatków. Stworzenie przystani to zbudowanie atmosfery zaufania oraz bezpieczeństwa.


Przychodzi taki dzień w życiu każdego człowieka, że chce posiadać swój dom.
rury
Author: 2 TOP
Source: http://www.flickr.com


Pragnie zalegalizować związek z ukochana osobą i mieć potomstwo. Ale do pełni szczęścia brakuje swego kąta. Kiedy już nam uda się wszystko załatwić i mamy gdzie spać, to zaczynamy dyskutować o zniewalającym designie, który sprawi, że z chęcią każdego dnia po pracy będziemy wracać do mieszkania i rozsiadać się w ulubionym fotelu, by wypić herbatę i poczytać książkę. Kiedy urządzamy swe cztery kąty nie powinniśmy jednak zapominać też o bezpieczeństwie. Prawda, że ładne ściany bywają ważne, ale życie jest ważniejsze. Dlatego generalny remont musi spełniać wszystkie kryteria Inspektoratu Budowlanego. Jednym z najistotniejszych aspektów wydają się być kratki wentylacyjne w łazience i kuchni. Cała masa osób je bagatelizuje, ponieważ twierdzą, że nie wyglądają zbyt elegancko. Nic bardziej mylnego. W obecnych czasach możemy kupić takie kratki, jakie będą się nam podobać - okrągłe lub kwadratowe, z okapem lub siatką i możemy nawet wybrać kolor, aby kratki wtapiały się optycznie w kolor ścian.
Kratki wentylacyjne są zawsze wytwarzane z najwyższej jakości surowców, aby nie rdzewiały oraz wytrzymały przez długi okres. Na dodatek, kratki są malowane metodą proszkową, zatem mamy pewność, że kolor będzie długo się trzymał, a kratki będą odporne na uszkodzenia cieplne albo mechaniczne.