Jeśli kochamy pichcić, to w naszej kuchni chcemy otaczać się tylko akcesoriami najwyższej jakości

Najnowsze wpisy

Niejedna żona i matka, która kocha gotować, jest świadoma tego, jak istotne są dobrej jakości garnki. To przy ich pomocy mamy możliwość prezentować smaczne obiady.


Kolorowe światła LED
Author: Yasna Communications
Source: Yasna Communications


garnek żeliwny staub
Author: TEMPUR
Source: TEMPUR


Najistotniejsze, by danie się w nich nie przypalało.


Każda czarodziejka, która przygotowuje dla swych domowników oraz przyjaciół przepyszne potrawy zna firmę Staub, która produkuje garnki najlepszej jakości. Ta francuska spółka (strona www) jest już na rynku od 1975 roku i do dzisiaj jest w elitarnej grupie producentów najlepszych garnków na naszej planecie. Ich żeliwne garnki nie mają sobie równych. Spółka (zobacz likwidacja spółek) była założona we Francji, gdyż, jak każdy wie, Francuzi kochają przyrządzać posiłki, a ich kuchnia bywa przez wielu uważana za najlepszą na świecie. Przedsiębiorstwo produkuje różne kuchenne przedmioty, ale wszystkie są z żeliwa. Nieważne czy brytfanny albo garnek żeliwny Staub zagwarantuje najwyższą jakość wykonania. Garnki są oczywiście ciężkie, ale dania, które się w nich przyrządza są po prostu wyborne. Na swe naczynia kilkukrotnie nakładają piękną, szklaną emalię. To zapobiega przywieraniu potraw do dna. Spółka Staub daje na swoje garnki, patelnie czy woki dożywotnią gwarancję oraz kieruje swą ofertę głównie do miłośników smaków oraz kucharzy. Z tego powodu ich naczynia dość często są używane w restauracjach, które otrzymały zaszczytne gwiazdki Michelin.
To najwyższe odznaczenie i uznanie dążenia ku doskonałości, które przyświeca twórcom marki. Spółka swe akcesoria kuchenne rozsyła na cały świat - mamy możliwość je zamówić w Europie, ale również w Japonii, Korei czy USA i Kanadzie.