Jakiego rodzaju odmiany murów mogą zostać uwiecznione na fototapecie i które z nich są idealne?

Najnowsze wpisy

Jeżeli właśnie przeprowadzasz odnowienie swego domu albo tylko dopiero planujesz jego zakres, to może słyszałaś o tym, że wykorzystanie czerwonej cegły jest od wielu lat bardzo popularnym rozwiązaniem.


Niestety może wymagać on bardzo wiele pracy oraz może być dosyć kosztowny.
łóżka
Author: RAK Ceramics
Source: Max-Fliz


Jednak na szczęście funkcjonuje pewna opcja, gdyż mogłabyś posiadać tego typu ścianę już po paru godz. pracy fachowca w cenie nie przekraczającej 500zł. W jaki sposób to jest wykonalne? Otóż jeżeli niezwykle chciałbyś posiadać na pewnej ścianie elegancki mur - www.wienerberger.pl/produkty/renesansowa-alegra-9-czarna-angoba-szlachetna - fototapeta byłaby doskonałym wyjściem. Wystarczy tylko odpowiednio wyczyścić ścianę, wybrać odpowiedni wzorzec i... zwyczajnie przykleić go na jedną ze ścian. Tutaj należałoby dodać, że wcale nie powinny to być imitacje czerwonych cegieł. W zależności od ogólnego wyglądu Twojego salonu, być może lepiej będzie się przedstawiał wzorzec, jaki imituje stosunkowo duże szare oraz o nierównych formach kamienie, pomiędzy jakimi znajduje się znacząca czarna szczelina. Całość wygląda bardzo realistycznie oraz naprawdę stylowo. Jeszcze odmiennym wzorem mogłaby być imitacja ściany z piaskowca - w tym wypadku poszczególne kamienie są stosunkowo szerokie, lecz niskie.


Warto jest zakupić fototapetę flizelinową, gdyż gwarantuje ona wyjątkowo łatwy oraz szybki montaż, nie rozciąga się i maskuje małe pęknięcia ściany. Wykorzystane Kolory są niezmywalne oraz wytrzymałe na działanie promieni słońca. Jeżeli z kolei wzór zauważalny na tego typu fototapecie zwyczajnie nam się znudzi, moglibyśmy ją prędko rozebrać nawet bez użycia wody.


Warto wspomnieć, że w przypadku tapety przedstawiającej jakikolwiek mur, należałoby zakupić odmianę 3D, gdyż to doskonale polepszy wrażenia optyczne takiego towaru.