Jakiego rodzaju odmiany murów mogą zostać uwiecznione na fototapecie i które z nich są idealne?

Najnowsze wpisy

Jeżeli właśnie przeprowadzasz odnowienie swego domu albo tylko dopiero planujesz jego zakres, to może słyszałaś o tym, że wykorzystanie czerwonej cegły jest od wielu lat bardzo popularnym rozwiązaniem.
Niestety może wymagać on bardzo wiele pracy oraz może być dosyć kosztowny.


łóżka
Author: RAK Ceramics
Source: Max-Fliz


Jednak na szczęście funkcjonuje pewna opcja, gdyż mogłabyś posiadać tego typu ścianę już po paru godz. pracy fachowca w cenie nie przekraczającej 500zł. W jaki sposób to jest wykonalne? Otóż jeżeli niezwykle chciałbyś posiadać na pewnej ścianie elegancki mur - www.wienerberger.pl/produkty/renesansowa-alegra-9-czarna-angoba-szlachetna - fototapeta byłaby doskonałym wyjściem. Wystarczy tylko odpowiednio wyczyścić ścianę, wybrać odpowiedni wzorzec - (sprawdź wzorcowanie manometrów) i... zwyczajnie przykleić go na jedną ze ścian. Tutaj należałoby dodać, że wcale nie powinny to być imitacje czerwonych cegieł. W zależności od ogólnego wyglądu Twojego salonu, być może lepiej będzie się przedstawiał wzorzec, jaki imituje stosunkowo duże szare oraz o nierównych formach kamienie, pomiędzy jakimi znajduje się znacząca czarna szczelina. Całość wygląda bardzo realistycznie oraz naprawdę stylowo. Jeszcze odmiennym wzorem mogłaby być imitacja ściany z piaskowca - w tym wypadku poszczególne kamienie są stosunkowo szerokie, lecz niskie.


Warto jest zakupić fototapetę flizelinową, gdyż gwarantuje ona wyjątkowo łatwy oraz szybki montaż, nie rozciąga się i maskuje małe pęknięcia ściany. Wykorzystane Kolory są niezmywalne oraz wytrzymałe na działanie promieni słońca. Jeżeli z kolei wzór zauważalny na tego typu fototapecie zwyczajnie nam się znudzi, moglibyśmy ją prędko rozebrać nawet bez użycia wody.
Warto wspomnieć, że w przypadku tapety przedstawiającej jakikolwiek mur, należałoby zakupić odmianę 3D, gdyż to doskonale polepszy wrażenia optyczne takiego towaru.