Jakie kolory we wnętrzach są aktualnie trendy?

Najnowsze wpisy

Nadchodzący nowy rok to także nowe trendy, nie tylko w makijażu czy ubiorze, ale także w aranżacji pomieszczeń. W nadchodzącym sezonie projektanci wolą stawiać na sprawdzającą się stylistykę, jaka z powodzeniem łączy elegancję i funkcjonalność.


Poszukiwanie nowych trendów Kolorystycznych to jedno z najważniejszych zadań, które ma projektant wnętrz.
ładowarka
Author: U.S. Army Corps of Engineers
Source: http://www.flickr.com


Z pewnością nie jest to proste, jednak śledząc ostatnie wystawy można ogłosić, że nadchodzących hITem będzie zieleń! Mówimy tu nie o jednym kolorze, ale właściwie o całej masie odcieni. Produkty dekoracyjne z najnowszych kolekcji projektantów oszałamiają pięknem tej właśnie barwy. Zaskakująco stylowy zielony odcień jadeitu to jedna z najlepszych odsłon szklanych dekoracji czy akcesoriów kuchennych. Ponadto (zobacz na tej stronie) wciąż modne są pastelowe akcesoria. Delikatne odcienie brzoskwini i pudrowe róże fantastycznie komponują się także z zielenią. Zielony bosko współgra także z soczystym odcieniem żółtego. Ponadto dobrym pomysłem na dekorację wnętrza jest operowanie między kilkoma odcieniami zieleni, od tej trawiastej zieleni, poprzez stonowaną oliwkę, aż po subtelniejszą, pobieloną zieleń - projektant (bezpłatny dostęp) wnętrz Trójmiasto.


Odważni projektanci wnętrz z pewnością nie mogą również lekceważyć czerwieni. Wyrazista czerwień pojawia się przede wszystkim w dodatkach - http://lookfresh.pl.
Zestawiając czerwień z zielenią i pozostałymi wspomnianymi powyżej barwami można osiągnąć wyjątkowo designerski efekt. Wielbicieli trochę bardziej stonowanych wnętrz ucieszy informacja, iż błękity nadal są trendy, ale w dekoracjach jest ich już coraz mniej.