Jak znaleźć narożnik, który będzie piękny i dopasowany do każdego wnętrza, a jednocześnie niezbyt kosztowny?

Najnowsze wpisy

Kupno narożnika lub kanapy do nowego domu bez wątpliwości nie jest taką prostą sprawą jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Powinieneś zdecydować się na narożnik posiadający funkcję spania lub raczej na stylową kanapę, która się nie rozłoży? Zwracać uwagę przede wszystkim na wygląd, czy lepiej skupić się na wygodzie? Kierować się głównie ceną czy też wydać więcej, gdyż jest to mebel na całe lata? Wątpliwości jest wiele, jednak sporo z nich rozwiewa rekomendowany przez nas narożnik.
płytki ceramiczne
Author: 2 TOP
Source: http://www.flickr.com


Spanie to niezwykle ważna funkcja


Narożnik - przejdź po tym linku - London, gdyż o nim właśnie mowa, ma funkcję spania. Jest to niezwykle istotne i zdecydowanie rekomendujemy zakup właśnie tego typu zawodnika. Nawet jeśli rzadko gościcie gości, na pewno przydarzy się taka sytuacja, że ktoś będzie chciał u Was zanocować - wtedy tego typu narożnik sprawdzi się doskonale. Wielką zaletą są wymiary powierzchni spania, bo aż 250 na 150 cm, zatem dwie osoby spokojnie będą na takim narożniku mogły spać. Równocześnie sposób rozłożenia narożnika gwarantuje, iż powierzchnia spania jest właściwie całkowicie płaska, bez niewygodnych załamań jak w wypadku rozkładanych kanap.


Jakie jeszcze plusy?


Narożnik London bez wątpienia zachwyca również swoim nowoczesnym stylem, który doskonale sprawdzi się właściwie we wszystkich nowoczesnych mieszkaniach.
Z jednej strony znajduje się wygodny podłokietnik, zaś widoczny bok ozdobiony jest efektownym pikowaniem - taki narożnik oczywiście zwraca uwagę wszystkich osób. Wielką zaletą jest również to, iż producent pozwala na zmienianie barw, więc bez większego trudu dopasujecie narożnik London również kolorystycznie do swojego wnętrza.