Jaką szeregówkę Wrocław zakupić, by żyć dogodnie?

Najnowsze wpisy

Szeregówka Wrocław to szerokie pole przeróżnych propozycji. Przykładowa szeregówka Wrocław kosztuje 525 000 zł (4 705 zł/m2). Jest to cena za wielkość 111,59 m2, liczbę pokoi - cztery, liczbę pięter 1-piętrowy budynek, typ budynku – szeregowy, rok budowy – 2016, ilość łazienek – dwa, stan budynku - stan deweloperski, charakter - jednorodzinny, technikę wykonania – Ytong, ogrzewanie - CO gazowe, dach – dachówka, okna – plastikowe i garaż w budynku. Ponadto media, czyli gaz, siła , prąd, woda i kanalizacja miejska.
Taki przykładowy domek na osiedlu to niebanalna propozycja zarówno dla Ciebie jak i Twojej familii. To szczególne miejsce, które może zaspokoić wszystkie najistotniejsze potrzeby osób, które chcą mieszkać na przyjaznych obszarach zielonych, bez wysokiej zabudowy, czyli w spokojnym i kameralnym miejscu. Sześciosegmentowa zabudowa szeregowa takiego domu z ogrodem, a także wraz z wydzieloną wewnętrzną drogą razem z dwustronnymi chodnikami do wyłącznego wykorzystania przez mieszkańców pozwala zachować zarówno ciszę i spokój. Dodatkowo, zagrodzone osiedle wraz z bramą do wjazdu na pewno zapewni bezpieczeństwo Twoich najbliższych, a także umożliwi Twoim pociechom na bezpieczne i przyjemne spędzanie swojego czasu na pobliskim osiedlowym placu zabaw. Taki dom (więcej na stronie) o powierzchni 111,59 m2, jest zaopatrzony widny taras wychodzący na duży, rozłożysty i nasłoneczniony ogród, a także garaż z podjazdem. Na ten dogodny układ domku składa się parter, gdzie znajduje się wejściowy hol, ogromny salon z kominkiem, kuchnia wraz z jadalnią oraz łazienka i garaż. Na pierwszym piętrze znajdują się trzy sypialnie, oraz druga łazienka. Dodatkowo przestronne poddasze gwarantuje dogodne miejsce na urządzenia rzadziej wykorzystywane oraz sentymentalne pamiątki z dawnych lat. Całość szeregówka Wrocław została zaprojektowana w sposób nadzwyczaj pomysłowy. Ścianka kolankowa, skosy dachu i sufity są dosyć wysoko, co natomiast zapewnią wrażenie sporej przestrzeni, tak aby zadowolić nawet najbardziej wymagających mieszkańców. Więcej informacji na ten temat znajdziesz pod linkiem http://www.dopoznania.pl/wroclaw/pl/inwestycje/51,szeregowki,wroclaw.html.


Nowoczesne osiedle
Author: Milestone Management
Source: http://www.flickr.com
Taka przykładowa inwestycja zlokalizowana jest w przyjaznej dzielnicy na granicy sąsiadujących ze sobą osiedli. W takiej cenie dom charakteryzuje się niską odległością od centrum, co pozwala dojechać w 20 minut do Wrocławskiego Rynku. Do tego osiedle szeregówki charakteryzuje się przyjaznym, zielonym otoczeniem, niską zabudową jednorodzinną, a także bezpośrednim dostępem do lokomocji miejskiej, miejsc handlowo-usługowych i placówek oświatowych. Ponadto, wyjątkowe drogi osiedlowe dostępna infrastruktura techniczna, a także rozbudowa ulicy o dwa pasy jezdni, co pozwala jeszcze lepiej połączyć to miejsce. Niejeden domek zachęca do zakupu, bo objęty jest programem Mieszkanie dla Młodych.

W pobliżu dokmu znajduje się basen, zabudowa niska, bank/bankomat, apteka jak również przychodnia/szpital, restauracje i kawiarnie. Dodatkowo niezłe połączenia z PKP, autobusami, centrum handlowym, przedszkolem, placem zabaw, szkołą podstawową oraz gimnazjum i sklepem. W takim koszcie jest więc w czym wybierać. Taka szeregówka Wrocław jest godna swojej ceny. A takich okazji jest na rynku więcej.