Jaką baterię wybrać do miejsc typowych, a jaką do innowacyjnych?

Najnowsze wpisy

Takie baterie mogłyby być najlepszą dekoracją dowolnej łazienki. Są niezwykle nowoczesne oraz idealne do wykorzystania w toaletach na CPN-ach czy też w różnych podmiotach użytku publicznego.


Meble z kolekcji Decorattex
Author: OPUS-M Sp. z o.o.
Source: OPUS-M Sp. z o.o.


Można je również wykorzystywać w mieszkaniach.
Mamy tu na myśli taki towar jak bateria umywalkowa Invena to spółka, która wytwarza przeróżne wersje. Model TWEED SMART jest awangardową, bezdotykową baterią, jaka sterowana jest na podczerwień. Bateria ta nie wymaga instalacji elektrycznej, gdyż działa na akumulatorki. W zestawie są także zawarte takie baterie. Posiada ona regulację temperatury wody, a stosowanie jej w mieszkaniu pozwala na znaczną oszczędność w zużyciu wody. Bateria MERIDA EXE to złączenie zwykłego kształtu i innowacyjnego wyposażenia. Z uwagi na to, że bateria jest bezawaryjna, ma aż dziesięcioletni okres gwarancyjny. Wyróżnia ją perlator, który pozwala oszczędzić zużycie wody nawet o połowę. Posiada ona 2-stopniowy mieszacz, który ma niezwykle duże znaczenie w litrach zużywanej wody. Dla czteroosobowej rodziny to nawet 150 zł oszczędności w ciągu roku oraz niezwykle duże wSPArcie naturalnego środowiska.


Serii FEME wysoka wylewka nadaje niecodziennego charakteru. Jest to idealne wyjście do toalet nowoczesnych. Jest bardzo wysoka, idealnie nadaje się do umywalek nadblatowych. Seria DAKOS w odcieniu białym jest najlepszą propozycją do łazienek funkcjonalnych w stylu nowoczesnym. Kolor biały kranu łączony jest z idealną czystością oraz harmonią i jest niezwykle dobrze odbierany w łazienkach. Kolekcja ESLA jest doskonale utworzona dla osób, które wyjątkowo doceniają uniwersalne kształty. Bateria ta jest do nabycia w niezwykle atrakcyjnej cenie oraz można ją szybko zainstalować w mieszkaniu.


Można by to zrobić dzięki systemowi szybkiego montażu. Ta paleta spodoba się osobom, które cenią sobie tradycję. Gustowne kurki nadają kranowi nietypowego charakteru. Będzie sprawdzać się ona dobrze w pomieszczeniach typowych w stylu RETRO.