Idealna płytka rektyfikowana? Wybierz na płytki Keraben

Najnowsze wpisy

Na wygląd łazienki wpływ mają rzecz jasna urządzenia sanitarne, barwa ścian oraz kafelek. Trzeba znać się na układaniu kafelek. Najkorzystniej więc wezwać na pomoc specjalistę, jeśli sami nie jesteśmy mocni w tym zakresie.
szyby


Klose
Author: Emily May
Source: http://www.flickr.com


Sami jednak musimy dokonać wyboru, odnośnie typu płytek.


W trakcie doboru płytek, na przekór przekonaniom, ważny jest nie tylko ich kolor i wzory. Ważne jest, by płytki pasowały do siebie wnawzajem pod względem wielkości. Płytki ceramiczne, które po wypaleniu wydobywa się z pieca, mają zbliżone choć nie tożsame wymiary. Poszczególna płytka jest więc (poznaj naszą firmę) kalibrowana. Kalibracja ma za zadanie ujednolicenie rozmiarów. To wszakże często nie wystarcza, zwłaszcza w wypadku sporych płytek. wyłącznie płytka rektyfikowana zapewnia nam zgodność pod względem wielkości między pojedynczymi płytkami z tej samej serii. Rektyfikacja to mechaniczne obcięcie brzegów płytki. Płytka rektyfikowana Dzięki temu posiada ostre krawędzie, co nadaje bardziej nowoczesny wystrój twojej łazience. Dzięki ujednoliceniu wielkości oraz kształtów płytek, słabiej uwidocznione są krawędzie pomiędzy płytkami, niż w wypadku płytek kalibrowanych. Cena tych płytek jest nieco większa, ale dobrze zainwestować w odpowiedni styl.


Jeśli interesuje nas więc (odkryj stronę) płytka rektyfikowana, godna polecenia jest hiszpańska firma Keraben. Wytwarza ona zarówno płytki na ściany, jak również na podłogę. Płytki Keraben odznaczają się innowacyjnym designem. Można wybierać w rozmiarach, wzorach i kolorystyce. Keraben jest dość popularną firmą, więc zarówno nas tronach sieciowych, jak i w dobrych sklepach tradycyjnych odnajdziemy płytki Keraben.
Jeżeli frustruje nas ogromny wybór, możemy zamówić próbki poszczególnych, ciekawiących nas wzorów.


Kafelki to ważny fragment wystroju naszej łazienki. Zadbajmy więc o to, aby były one doskonałej jakości.