Hotele przez długie lata miały prawo narzekać na wysokie rachunki za elektryczność - na szczęście te lata odeszły już do lamusa

Najnowsze wpisy

Hotele z reguły to stosunkowo duże obiekty, które mają dużą ilość pokoi. Z tego powodu opłaty za prąd nie zaliczają się tam do małych. Jednakże w obecnych czasach wiele zmieniło się na lepsze.


włochy - koloseum
Author: Luca Serazzi
Source: http://www.flickr.com


MousePen i608
Author: Planeta PR
Source: Planeta PR
To pomaga hotelom być także bardziej eko.


Karta hotelowa dawniej była nieoczekiwaną rewolucją. Dzisiaj na szczęście duża ilość gości już do zmiany się przyzwyczaiła. Dzięki temu nie musimy nosić ze sobą klucza do pokoju, gdyż została ona wymyślona właśnie po to, żeby go wyeliminować. Jest o wiele wygodniejsza i nie tak ciężka, a w razie zgubienia dorobienie karty jest dużo tańsze, niż dorobienie klucza.


Karta hotelowa jest wykonana z ognioodpornego plastiku. Dodatkowo możemy ulokować na niej logo hotelu oraz numer pokoju, ale również hasło do Wi-Fi czy godziny pracy hotelowej restauracji. Karta hotelowa jest również niezbędna, aby włączyć w pokoju prąd - (agregaty prądotwórcze wynajem warszawa). Dzięki wsunięciu jej do stosownego nośnika, który zazwyczaj znajduje się przy drzwiach, mamy możliwość korzystać ze światła, wody w łazience lub oglądać telewizję. Wychodząc jesteśmy zmuszeni wziąć ją ze sobą, aby potem móc otworzyć drzwi od zewnątrz. Po 15-30 sekundach, prąd w pokoju wyłączy się samoistnie. Z pomocą karty oszczędzamy prąd (dystrybucja gazu ziemnego) oraz wspomagamy naturę - karta hotelowa.


Nowatorstwo oraz innowacyjne technologie zaczynają być powoli standardem w hotelarstwie. I nie chodzi tu tylko o duże hotele, które są w niejednym dużym mieście na świecie, ale także o rodzinne pensjonaty.