Ekspediujesz wyroby do kontrahenta? Zabezpiecz go odpowiednio i raduj się pewnością.

Najnowsze wpisy

Jeżeli zarabiasz pieniądze za pomocą produkcji, relewantną składową twego interesu jest zagadnienie pakowania gotowych produktów, by przekazać je kontrahentowi.
Skup Aut
Author: Henkka
Source: http://www.flickr.com


W co powinno się włożyć pieniądze, by mieć gwarancję, że nasze dzieło trafi do niego bez uszczerbku?


Na pewno w firmie przydatna będzie owijarka do palet. Na rynku udostępnionych jest niemało rodzajów i modeli. Dobór właściwego zależy niewątpliwie od dyspozycji naszej produkcji, od terminów realizacji zlecenia, jakie utrzymujemy, i od tego, co faktycznie mamy zabezpieczyć. Są owijarki o wydajności plus minus 30 platform na godzinę, ale są też i takie, potrafiące zapakować nawet do stu dwudziestu palet w tym samym okresie. Co więcej, owijarki do palet mają możliwość wchodzić w skład większej całości. Tego typu systemy pakowania składają się z szeregu maszyn, które - zależnie od naszych wymagań - zabezpieczą artykuł w kartonie, uzupełnią niezużytkowane przestrzenie pudełka, posortują wyroby i zoptymalizują przestrzenie przez nie absorbowane. Warto nabyć tego typu układ, przede wszystkim jeżeli myślimy o rozbudowaniu firmy i poprawianiu jakości.


proces
Author: Aaron Kim
Source: http://www.flickr.com


Zajmującym pomysłem są linie owijania wariantu dobry flowpack. To maszyna pozioma, za pomocą której zafoliujemy produkty o małych lub przeciętnych, niezmiennych formatach. Doskonale sprawdza się przy wytwarzaniu na wielką skalę, gdyż jest całkowicie zautomatyzowana i działa szybko i płynnie. Po owinięciu w folię w dodatku ją zgrzewa, co powoduje, że towar jest całkowicie pewny.
Zależnie od typu może także nakleić na ładunek etykietę, przybić datę czy numer partii. Używając urządzeń typu flowpack możemy mieć pewność, że nasze wyroby trafią do użytkownika w stanie dokładnie takim, jak postulujemy.