Dobrze doświetlone pomieszczenie to podstawa.

Najnowsze wpisy

Prawidłowo oświetlone mieszkanie to gwarancja zdrowia i właściwego humoru mieszkańców. Istotna jest nie tylko funkcjonalność, lecz także ogólny efekt, pozyskany dzięki różnym wersjom lamp.


Trzeba pamiętać, że niezwykle wyraźne, sztuczne światło pobudza do pracy i skupienia, natomiast przyciemnione służy wypoczynkowi. Im więcej źródeł oświetlenia, tym większa jest możność modelowania przestrzeni.


Kluczowym oświetleniem w niemalże jakimkolwiek pomieszczeniu jest lampa sufitowa - link do strony. Jest to połączone zarówno z użytecznością , jak i z kwestią ozdobną. Umiejscowiona na stropie lampa (mantra.com.pl/) jest widzialna z każdego miejsca pomieszczenia i w dyskretny, aczkolwiek dostrzegalny sposób dopełnia pełni wystroju. Plafon z kryształkami to scalenie nowoczesności z przepychem - http://www.mantra.com.pl/pl/p/Crystal-6L-plafon-2331/338. W niesamowity sposób odbijają światło i powodują, że całe pomieszczenie nabiera błysku.


styropiann


schody
Author: BRITOP Lighting
Source: BRITOP Lighting


W salonie musi znajdować się żyrandol, czy też olśniewająca lampa sufitowa. Uzupełnieniem będą lampy kinkietowe i lampy stojące, jakie przyozdobią nastrój całego wnętrza. Kinkiety mogą doświetlić fascynujący obraz, czy zwierciadło. Zaś lampa (sprawdź co proponuje kolory-swiatla.pl) stojąca umożliwia nam dodatkowe źródło światła w chwili, gdy czytamy książkę, czy też oglądamy telewizję. Jeżeli salon połączony jest z aneksem kuchennym, to trzeba mieć na uwadze, żeby oświetlenie pasowało do siebie stylistycznie.
Światło pełni znaczącą rolę w każdym wnętrzu.


Oryginalna lampa wieczorową porą wprowadza doskonały nastrój, a w ciągu dnia może stać się dekoracyjną rzeźbą. Lampa o interesującym kształcie utrzymana w określonym stylu, może być weną do urządzenia całego wnętrza.