Co może być doskonałym oraz bardzo wygodnym sposobem na przechowyanie suszarki?

Najnowsze wpisy

Duża ilość kobiet przechowuje swą suszarkę do włosów po prostu w szufladzie swojej szafki, ale robiąc to utrudnia się dostęp do pozostałych mieszczących się w niej przedmiotów.


Na szczęście obecnie możemy rozwiązać ten problem w niezwykle szybki, a przy okazji także stylowy sposób.


projektowanie
Source: topeshop.pl
Możemy to mianowicie zrobić zakupując odpowiednio stworzony do takiego celu uchwyt. Jest on zrobiony z chromowanego metalu, a do jego przymocowania nie są potrzebne żadne przyrządy (nie ma konieczności klejenia). Jest to wykonalne dzięki wykorzystaniu specjalnej przyssawki. Opcjonalnie można by wykorzystać system pod nazwą Vacuum-Loc. miejsce łączenia należy starannie oczyścić oraz przyłożyć uchwyt do glazury. Tego typu uchwyty na suszarkę swoim wyglądem mogą przypominać nieco szykowny koszyk, do którego wkłada się naszą suszarkę. Istnieją również wersje, które działają jak rękojeść na słuchawkę prysznicową. Są niezwykle przydatne w bieżącym korzystaniu także dlatego, że mogą mieć osobne miejsce na przechowywanie w taki sposób naszej lokówki.


Takie uchwyty na suszarkę to nie tylko niezwykle elegancki oraz wielofunkcyjny dodatek, ale również sposób na pomysłowe i wygodne przechowywanie suszarki. Zależnie od konkretnego typu, uchwyty mogą kosztować od kilkuastu do kilkudziesięciu złotych. Istnieją także wersje dla ludzi bardziej wymagających - takie uchwyty mogą kosztować ok. dwieście złotych. To naprawdę mało za to, co otrzymujemy w zamian.


Nie musimy się także bać o porysowanie naszej suszarki, gdyż takie uchwyty mogą zostać od wewnętrzęj strony pokryte odpowiednim miękkim materiałem. Rozmiar tego typu uchwytu to od kilku do kilkunastu cm.