Co może być doskonałym oraz bardzo wygodnym sposobem na przechowyanie suszarki?

Najnowsze wpisy

Duża ilość kobiet przechowuje swą suszarkę do włosów po prostu w szufladzie swojej szafki, ale robiąc to utrudnia się dostęp do pozostałych mieszczących się w niej przedmiotów.
Na szczęście obecnie możemy rozwiązać ten problem w niezwykle szybki, a przy okazji także stylowy sposób.


projektowanie
Source: topeshop.pl


Możemy to mianowicie zrobić zakupując odpowiednio stworzony do takiego celu uchwyt. Jest on zrobiony z chromowanego metalu, a do jego przymocowania nie są potrzebne żadne przyrządy (nie ma konieczności klejenia). Jest to wykonalne dzięki wykorzystaniu specjalnej przyssawki. Opcjonalnie można by wykorzystać system pod nazwą Vacuum-Loc. miejsce łączenia należy starannie oczyścić oraz przyłożyć uchwyt (kliknij tutaj) do glazury. Tego typu uchwyty (https://www.topiko.pl/) na suszarkę swoim wyglądem mogą przypominać nieco szykowny koszyk, do którego wkłada się naszą suszarkę. Istnieją również wersje, które działają jak rękojeść na słuchawkę prysznicową. Są niezwykle przydatne w bieżącym korzystaniu także dlatego, że mogą mieć osobne miejsce na przechowywanie w taki sposób naszej lokówki.


Takie uchwyty na suszarkę to nie tylko niezwykle elegancki oraz wielofunkcyjny dodatek, ale również sposób na pomysłowe i wygodne przechowywanie suszarki. Zależnie od konkretnego typu, uchwyty mogą kosztować od kilkuastu do kilkudziesięciu złotych. Istnieją także wersje dla ludzi bardziej wymagających - takie uchwyty mogą kosztować ok. dwieście złotych. To naprawdę mało za to, co otrzymujemy w zamian.
Nie musimy się także bać o porysowanie naszej suszarki, gdyż takie uchwyty mogą zostać od wewnętrzęj strony pokryte odpowiednim miękkim materiałem. Rozmiar tego typu uchwytu to od kilku do kilkunastu cm.