Bardzo łatwy i miły sposób na zagwarantowanie pięknego aromatu w mieszkaniu

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/projektytypowe.com.pl/includes/menu.inc).

Najnowsze wpisy

Jedną z najprzyjemniejszych metod leczenia jest na pewno aromaterapia, czyli terapia polegająca na wprowadzeniu do ciała pacjenta olejków eterycznych albo zapachowych. W tym celu mogą być wykorzystywane specjalne niewielkie kominki.
Swoim wyglądem mogą nieco przypominać mały wazonik.


design domu
Author: designmilk
Source: http://www.flickr.com


Taki kominek ceramiczny to również doskonały sposób na sprawienie, aby w danym pomieszczeniu pojawił się delikatny wyjątkowy zapach. Do górnej (przynoszącej na myśl otwarty słoik) części należy wlać nieco wody i kilka kropel aromatycznego olejku, z kolei w dolnej części umieścić zapaloną świecę. Ciepło dochodzące od jej płomyka sprawi, że górna część misy trochę się nagrzeje. To z kolei spowoduje wydzielanie niezwykle przyjemnego zapachu. Płomyk świecy ma na celu takie nagrzanie górnej części misy, żeby znajdujący się tam olejek eteryczny lub zapachowy po prostu wyparował. Wystarczyłoby tylko 5-10 kropelek olejku.


budownictwo
Author: www.GlynLowe.com
Source: http://www.flickr.com


Opisywane kominki ceramiczne są bardzo proste w czyszczeniu. Mogą mieć przeróżne kształty oraz barwy, przez co bez trudu można je dopasować do dowolnego wnętrza. Co poniektóre modele mają poza tym zdejmowane pokrywki i miejsce na wodę i olejki. Zamiast nich, można by także czasami wykorzystywać wosk, przy czym nie każdy model może nadawać się do tego celu. Jeśli chcielibyśmy używać wosku, musimy wybrać kominek z trochę większą częścią górną. Są także kominki posiadające rączkę. Jest to niezwykle przydatne rozwiązanie, które ułatwia przenoszenie kominka.
Jest to o tyle istotne, że po pewnym czasie dzbanek jest dosyć gorący.

Nakłaniamy Cię do zajrzenia do nowego wpisu na ten temat - tam znajdziesz ekstra wiadomości. Zatem idź do serwisu i ciesz się nimi.

Gdy już kupimy odpowiedni model, z pewnością uprzyjemni on wiele jesiennych bądź zimowych wieczorów.