Drzwi w pokoju dziennym, pomieszczeniu kuchennym, hallu. Jakie mamy opcje ?

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/projektytypowe.com.pl/includes/menu.inc).

Najnowsze wpisy

Drzwi mogą być bardzo wyrafinowanym elementem aranżacji albo dyskretnie "wtapiać się" w ścianę. Jak wybrać drzwi do łazienki, kuchni, salonu? Jak dopasować je do wystroju pomieszczeń?


Pomimo olbrzymiej popularności tak zwanych "układów otwartych" nowoczesnych pomieszczeń z przenikającymi się funkcjonalnymi strefami, dalej istnieją w domkach punkty, jakie będą wymagać odgraniczenia przy pomocy drzwi.
Czasem bywają to bardzo praktyczne drzwi łamane lub suwane, lecz z reguły w dalszym ciągu zamontowuje się klasyczne drzwi otwierane.


Odbicie psa
Author: Niels Kliim
Source: http://www.flickr.com


Nowa sieciowa wiertarko wkrętarka Skil Energy 6223
Author: Skil
Source: Skil


Pomieszczenia o funkcji ogólnej, określone na dzienny pobyt lokatorów mogą mieć skrzydła zapewniające zamknięcie symboliczne - szklane, o niewielkiej izolacyjności akustycznej. Im bardziej jednakże wnętrze jest intymne, w tym większym stopniu skrzydła, jakie je oddzielają, muszą gwarantować eksploatatorom tej powierzchni dyskrecję oraz odseparowanie od innych stref domku. Szczególnej dyskrecji wymagać będą wnętrza sanitarne - toalety oraz łazienki.

Aby odnaleźć porywające treści w sieci, to na początku kliknij w odsyłacz znajdujący się tutaj i przejdź dalej - zapewne nie pożałujesz.

Modne dziś drzwi zrobione ze szklanych tafli, nawet jeśli będą wykonane z w największym stopniu matowego szkła, nie sprawdzają się w umywalni. Nabywając drzwi wewnętrzne, zapewne potrzebował będziesz także tak zwanej ościeżnicy. Nowoczesne ościeżnice regulowane, to pewien z typów ościeżnic. Przeznaczone są do zastosowania w sytuacji gdy wnętrze posiada niezwykłą grubość muru, lub jeśli ściany nie są do perfekcji wypoziomowane.
Kupując drzwi do pomieszczeń technicznych, przykładowo kotłowni, powinniśmy pokierować się względami bezpieczeństwa. Takie drzwi muszą być szczelne a także dobrze, jeśli będą odporne na ogień.