W jakie opcje jest wyposażany współczesny klimatyzator?

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/projektytypowe.com.pl/includes/menu.inc).

Najnowsze wpisy

Klimatyzatory ścienne firmy LG zostały wyposażone w funkcję dwukierunkowego Swing, dzięki jakiej tego typu urządzenie może niezwykle skutecznie rozprowadzać powietrze w całym pomieszczeniu, zaś rola mocne Ogrzewanie gwarantuje ochronę przed chłodnym powietrzem, które jest wydmuchiwane przez klimatyzator na początku jego działania.


Wielką zaletą tego typu klimatyzatora ściennego jest funkcja aktywnego użycia energii, która ułatwia użytkownikom dopasowanie poziomu pobieranej energii, dopasowując efektywność chłodzenia oraz jednocześnie redukując zużycie energii elektrycznej.
lg standard
Author: La Citta Vita
Source: http://www.flickr.com


Jest również możliwość redukcji ilości maksymalnych rotacji takiej jednostki zewnętrznej, zatem także wykorzystywania energii elektrycznej przez użycie przycisku "Energy control". Ponadto klimatyzator LG standard ma nowoczesny ekran zużycia energii, dzięki któremu jest możliwość podejmowania korekt w ustawieniach klimatyzatora w celu ciągłej kontroli wydatków wynikających z eksploatacji klimatyzatora. Właściwością, która odznacza klimatyzator LG standard jest jego bezgłośna praca, na szczeblu już jedynie 19 dB.


Taki rezultat uzyskiwany jest przez ukośne łopatki radiatora, które zmniejszają przemianę ciśnienia w czasie kontaktu tych łopatek z powietrzem. Poza tym możliwa jest praca jednostki napędowej nawet przy małych szybkościach bez jakichkolwiek wibracji przez kompensację niewyważenia, które jest najbardziej istotną przyczyną występowania wibracji czy też hałasu.

Zaintrygowały Cię przedstawione przez nas artykuły? Więc z radością możemy rzec Ci, że czeka na Ciebie następny ciekawy wpis (http://olejnik.pl/przenosniki-stacjonarne/) pod tym linkiem.

Jest to osiągalne dzięki oszacowaniu obciążenia na bazie odchyłek szybkości. Bezszczotkowy silnik prądu stałego jest wyposażony w niezwykle duży magnes neodymowy i w dokładną weryfikację 13 szybkości. Wytwarzany przez silnik hałas i mechaniczne zakłóceniaznacznie mniejsze, co umożliwia osiągnięcie znacznych prędkości obrotowych.
Bardzo czyste powietrze gwarantuje filtr antyseptyczny, zaś dzięki opcji automatycznego oczyszczania, specjalny wymiennik ciepła zostaje wysuszony po zakończeniu działania klimatyzatora, dzięki czemu minimalizuje się rozwój szkodliwych pleśni czy drobnoustrojów.