Meble typu Samba - czym konkretnie się wyszczególniają i do jakiego typu wnętrza ona pasują?

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/projektytypowe.com.pl/includes/menu.inc).

Najnowsze wpisy

Meble systemowe, to rodzaj mebli, które posiadają już określony komplet elementów. Takiego typu system daje nam możliwość kupno ich wszystkich albo pojedynczych sztuk - dobrze jest wiedzieć, że te konkretne komplety występują w przeróżnych kolorystykach, które to bywają w pełni adekwatne do konkretnego systemu.


Nasze osoby dzisiaj będzie interesował tylko jednej tego typu system nazywany Samba, który to występuje w sześciu barwach.


plastikowa butelka
Author: David Goehring
Source: flickr.com
Systemowe meble samba, to kolekcja mebli w pełni przeznaczonych przede wszystkim do takiego typu pomieszczeń jak salon czy pokój dzienny. Wspomniana kolekcja poza napomkniętą w temacie różnoraką kolorystyką, wyszczególnia się także niewiarygodnie łatwymi, metalowymi okuciami oraz nawet i ponadczasowym stylem, pasującym do bardzo wielu pomieszczań wspomnianych rodzajów. Sam komplet mebli samba składa się z kilku elementów, którymi to są: niski i dosyć szeroki stolik typu RTV, idealnie komponująca się wraz z nim komoda rodzaju 1D S3, a także niska komoda o oznaczeniu 2D2SZ S5. W podstawowym uposażeniu wspomnianego systemu odnajdziemy również prostą, ścienną półkę oraz dosyć silnie efektowną i pojemną półkę wiszącą, wraz z jej odpowiednikiem, a więc wiszącą szafką. Warto wiedzieć, że do kompletu mamy możliwość również wykupić szafę dwudrzwiowa, a także wysoki regał.


Każdy spośród napomkniętych elementów uposażenia, posiada swój własny "przedział", dotyczący samej ilości półek, czy sposobu ich "zakrycia", a więc samego rodzaju drzwiczek, które mogą po zasłaniać je całkowicie albo eksponować zza zrobionej ze szkła powierzchni, a nawet nie zasłaniać ich w ogóle, gdyż przy konkretnych półkach ma możliwość ich wcale nie być. W uzależnieniu od ilości elementów komplet może wynieść od paru setek aż do powyżej tysiąca złotych.