Biurowy niezbędnik. Przydatne elementy i dekoracje nadające wnętrzu klasy.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/projektytypowe.com.pl/includes/menu.inc).

Najnowsze wpisy

Duże pomieszczenie, przeszklone boxy oraz duża mapa polityczna świata na ścianie to nie tylko kadr z filmów, ale biurowa rzeczywistość w wielu większych miastach Polski. Jak powinno się wyposażyć takie biuro, żeby było praktyczne a przy tym elegancko wyglądało?
malunek - ubrania
Author: Kris Duda
Source: http://www.flickr.com
Jeśli biuro ma być wizytówką firmy, powinno adekwatnie wyglądać. Trzeba zatroszczyć się o umeblowanie wyposażenie, oświetlenie i dodatki a jednocześnie nie utracić żadnego drobiazgu, choćby takiego jak szafka na klucze (ceneo). Pierwszoplanowa kwestia dla pracowników to wygoda pracy. Wiele fabryk proponuje meble biurowe Warszawa zaś posiada niesamowity wybór, jednak głównie warto zapytać, co będziemy w nich przechowywać. Jeżeli ogromne ilości dokumentacji, książek czy sprzęt elektroniczny, prędzej zmuszeni jesteśmy wybrać wykonane z drewna a meble biurowe Warszawa nas z pewnością nie zawiedzie – ogromny wybór nas korzystnie zaskoczy. Jeżeli chodzi o oświetlenie, biura przeważnie decydują się na 2 rodzaje lamp – oświetlenie sufitowe lub biurkowe. To bardzo ważne, by każdy pracownik miał na swoim biurku lampkę, ponieważ potęguje to również jakość pracy. Obecnie istnieją TM technologie umożliwiające jednym kliknięciem gasić wszystkie lampy w pomieszczeniu, dzięki czemu nie trzeba się niepokoić, że coś zostało włączone. TM technologie to również bardzo ważne oświetlenie wszystkich znaków pomagających w ewakuacji pokoju. W wielopiętrowych budynkach jest to naprawdę ważne. Naturalnie na końcu zajmujemy się akcesoriami, które są istotne, dlatego, że na przykład pomagają zadbać o ład, ale są drugoplanowe i można bez nich jakiś czas funkcjonować, jak np. szafka na klucze.


W przypadku, kiedy biuro stanowi centrum korporacji, lecz klienci sporadycznie do niej wchodzą, wygląd oczywiście powinien cieszyć oko, natomiast takie detale jak kolorowe kwiaty w wazonie na recepcji, mapa polityczna świata w hallu albo dywaniki w kolorze podłogi schodzą oczywiście na dalszy plan - interesują mnie tm technologie. W takim biurze przede wszystkim trzeba zatroszczyć się o wygodne fotele dla pracowników, silent room oraz strefę wygody, zwłaszcza gdy większość pracowników przez dużą część dnia pracy siedzi w tej samej pozycji.