Naucz się jak zmontować swój unikatowy stolik z palet!

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/projektytypowe.com.pl/includes/menu.inc).

Najnowsze wpisy

Uwielbiasz gdy sprzęty w Twoim domu mają duszę? Zarazem nie chcesz wydawać za dużo pieniędzy? Rozważ własnoręczne stworzenie stolika, który nada izbie zupełnie świeżego tonu!

Krok po kroku wyjaśnimy Ci jak zbudować stylowy i niedrogi stolik z palet.Zobacz również inne produkty: Wejdźstół stolarski
Author: Scott Lewis
Source: http://www.flickr.com
Przede wszystkim zorganizuj konieczne materiały: dwie europalety, pędzel, papier ścierny, impregnat, opcjonalnie strug i emulsję w wymarzonym odcieniu. Przy użyciu papieru ściernego wyszlifuj swoje palety. Uważaj podczas korzystania z papieru ściernego i kontaktu z nieobrobionym drewnem, o zadrapanie nietrudno. Wyszlifowanie drewna jest czynnością znojną, mimo wszystko nie zgub ochoty do majsterkowania przy swoim pierwszym, własnoręcznym stoliku, ponieważ wynik godny jest chwili zmęczenia.

Gdy już osiągniesz odpowiednio płaski rezultat, możesz rozpocząć impregnację. Użycie impregnatu jest ważne, jako że bez niego w późniejszym czasie nasz stolik z palet może zostać obiektem ataku pleśni, grzybów lub szkodników. Bądź cierpliwy ponieważ impregnat powoli się suszy. By nałożyć drugą warstwę niejednokrotnie należy odczekać, w zależności od zakupionej mieszaniny impregnującej, od paru do paręnastu godzin.

Czy czujesz ochotę przejrzeć nowe artykuły? Więc zapraszamy do wejścia w link - tam czeka na Ciebie moja strona www (https://megaglass.com.pl/filizanki-ceramiczne-do-kawy-i-herbaty,c41,pl.html).Późniejszym etapem jest powleczenie tworzącego się stolika. Zdecyduj jaki barwa współgra z miejscem, które wyznaczysz dla swojego rękodzieła. Minimalistyczny biały? Może pogodna zieleń? Puść skrzydła wyobraźni! Skoro kolor stolika z palet jest ustalony przystępujemy do pokrywania go farbą. Zobacz stronę:

Dekoracje świąteczne na białym stoliku
Author: Tikkurila
Source: Tikkurila
W razie gdyby Twój stolik byłby zbyt krótki, nie obawiaj się - nie ma przeszkód by zastosować kolejną z palet. Skoro nie możesz użyć dodatkowej palety, postaraj się zdobyć drewniany pniak, który idealnie spełni oczekiwania w tej roli. Dodatkowo całość ukoronuj szklaną taflą.

Gratuluję, powiodło Ci się - Twój stolik z palet jest gotowy! Pozostaje wyłącznie wybrać miejsce nowego mebla i lubować się wynikiem naszej kreacji.