Zmiana aranżacji domu- jak zdobyć niezbędną wenę?

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/projektytypowe.com.pl/includes/menu.inc).

Najnowsze wpisy

Sporo programów o wnętrzach ukazuje nam metamorfozy mieszkań zagranicznych – cudownych przestrzennych loftów, wiekowych kamienic z centrów europejskich stolic. Czy na rodzimym rynku nie mamy pomysłów?


wystrój mieszkania
Author: Nico Kaiser
Source: http://www.flickr.com
Odwrotnie, i u nas można natknąć się na niesamowite remonty. Zmiana aranżacji pomieszczenia to najczęściej koncepcja do tego, by ruszyć wyobraźnię i wykonać coś totalnie innego i innowacyjnego. Całe szczęście nasi rodacy są coraz bardziej odważni. Tym sposobem powstają zupełnie współczesne pomieszczenia, które nie są tradycyjne i są niesamowicie ciekawą oraz inspirującą innych koncepcję zmiany w lokalu ().

Sama w ubiegłym miesiącu odmieniłam aranżację mojego mieszkania o 180 stopni! Wcześniej posiadałam raczej standardowe wnętrze z klasycznymi kolorami ścian i tradycyjnymi meblami w odcieniu olchy miodowej (kocham go od zawsze!). Od miesiąca mam totalnie współczesny salon w intensywnych kolorach – czerni i czerwieni. Dużo znajomych dziwi się, jak ja mogę przebywać w takich kolorach. Dla mnie stanowią energetyczną propozycję, dodają energii i werwy do tworzenia. Co prawda, dla równowagi sypialnię zrobiłam sobie w delikatnych, pastelowych odcieniach.


mieszkanie, wnętrze, meble
Author: ZZ Bottom
Source: http://www.flickr.com
Przed zaplanowaniem mieszkaniowej rewolucji długi czas szukałam w Internecie koncepcji „Before & After”, która spodoba mi się. Uwielniam takie rzeczy i szukanie koncepcji w sieci. Od razu zajrzałam na blog, gdzie jest ogrom bardzo specyficznych inspiracji - o Marice Kafar. Ważne jest jednak, że propozycje prezentowane przez blogerkę Lovingit są realne do wykonania również bez wielkiego budżetu na materiały. Propozycja, która wprawdzie nie jest w moim klimacie, ale zupełnie mnie urzekła znajduje się tutaj: czytaj tutaj więcej