Nowatorska procedura składania zamówień przez firmy

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/projektytypowe.com.pl/includes/menu.inc).

Najnowsze wpisy

Sieć internetowa staje się coraz popularniejszym narzędziem do wykonywania zakupów dla wszystkich.


klienci detaliczni, czyli my zwyczajni obywatele mamy swoje sklepy internetowe.


produktów
Author: KSAF AGH Krakowska Studencka Agencja Fotograficzna AGH
Source: http://www.flickr.com


Ta forma robienia zakupów daje nam na znaczne obniżenie kosztów.


platforma przetargowa
Author: American Advisors Group
Source: http://www.flickr.com


A co z firmami? Z jakiego narzędzia oni mają możliwość obecnie korzystać, by zmniejszyć swoje koszty zakupu? Programiści internetowi pomogli takim zapotrzebowaniom. E-procurement to po prostu zakupy wykonywane w sposób elektroniczny przez firmy i administrację publiczną. Choć taka metoda zakupów tworzy się w naszym kraju bardzo powoli, to jednak już dziś trzeba poznać jej atuty. Zmniejszone koszty kupowania, błyskawiczna obsługa procesu oraz mniejsze zaangażowanie personelu w obsługę kontraktu, to tylko główne przywileje wynikające z podobnych metod.


Wprowadzenie e-procurement w firmach wydaje się w dłuższej perspektywie, czymś oczywistym - polecana usługa. Firma w sposób naturalny zmierzają do zmniejszenia kosztów wytworzenia produktów i usług. Zamierzają zwiększyć zys z ich sprzedaży. Dlatego także, naturalną koleją rzeczy, poszukują tańszych produktów i usług. Taka metoda zakupów, to w praktyce najróżniejsze narzędzia internetowe pomocne do zakupów elektronicznych. Można w ten sposób dokonywać zakupów pojedynczych ale też wielotorowych systemowych transakcji. Na polskim rynku z powodzeniem zaczynają swą pracę agencje, dzięki jakim może powstać platforma przetargowa (Logintrade idealne rozwiązanie dla każdego).
Jest to nic innego, niż system stworzony do realizacji licytacji on-line. W założeniach mający przypominać normalny system aukcyjny, lub również realizujący przetargi przypominające zamówienia publiczne.