To trudne pytanie – jak urządzić własne mieszkanie, znane jest wielu z nas. Jak tego dokonać? My mamy pewną koncepcję!

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/projektytypowe.com.pl/includes/menu.inc).

Najnowsze wpisy

Jak urządzić swoje mieszkanie, aby zawsze nam się podobało? Zadanie zdaje się dosyć karkołomne, gdyż nie ma chyba takiej metody, żeby coś spodobało nam się już „na zawsze”. To również zależy od naszego charakteru, gdyż są przecież osoby stateczne, dla których najważniejsza jest stałość i ten sam układ mieszkania przez wiele lat, po innej stronie są jednakowoż osoby o zupełnie innych zapatrywaniach. Oni pragnęliby zmienić wygląd swojego mieszkania co pewien czas. To właśnie te osoby mają problem z tym zagadnieniem.
Paryż
Author: nosha
Source: http://www.flickr.com
Bo jest tak, że każdy wystrój może się kiedyś znudzić, ponieważ przebywając ciągle w tym samym miejscu, odczuwamy znudzenie, którego nie sposób od siebie odsunąć. To tak jak w życiu, przychodzi moment, iż chcemy coś koniecznie odmienić, bo skoro nie, to oszalejemy. W życiu jednakowoż o zmiany ciężko. Nie jest łatwo to zrobić i zmienić pracę na bardziej satysfakcjonującą. Tak samo, jak nie układa nam się z naszym partnerem nie odmienimy go z dnia na dzień. Nie możemy też nagle zmienić miejsca zamieszkania.


Nie możemy tak zwyczajnie w jednej chwili przenieść do innej rzeczywistości i rozpocząć całkowicie nowe życie. A jeśli się nie da to znaczy, iż pozostają nam zmiany, tam gdzie jest to możliwe do spełnienia. Więc naturalnym wyborem jest nasz dom. To w nim możemy zagospodarować tak, jak to preferujemy, odmienić coś, kiedy mamy już dosyć starego układu.
Paryż
Author: Soreen D
Source: http://www.flickr.com
To w końcu nasze miejsce, nikt nam nie może powiedzieć, jak mamy to zrobić, ponieważ to akurat sami wiemy w największym stopniu. No tak, ale pojawia się taki moment, iż jesteśmy w kropce, ponieważ wiemy, że pragniemy zmiany, ale nie mamy pomysłu, jak zacząć?

Najważniejsze to zastanowić się nad tym, co pragniemy właściwie osiągnąć, jaki efekt? Miejmy na uwadze, iż wzorowanie się na wszystkich najmodniejszych w danej chwili trendach może nam nie pomóc. Trzeba spojrzeć w głąb siebie i pomyśleć, co nam się naprawdę podoba. Lubimy podróżować? To może jakaś świetna fototapeta, przykładowo fototapeta Paryż, albo jakieś zdjęcia oprawione w piękne ramki. Lubimy jak jest oryginalnie?

Pomyślmy nad wyjątkowymi barwami, albo poeksperymentujmy z różnymi barwami w jednym miejscu. Oczywiście, trzeba uważać, żeby nie zrobić zbędnego „artystycznego” bałaganu. Dla miłośników stolicy Francji - art.widi.pl/235-fototapeta-paryz.html.