Duża gama atrakcyjnych ozdób ściennych

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/projektytypowe.com.pl/includes/menu.inc).

Najnowsze wpisy

W sprzedaży przystępna jest duża paleta ciekawych ozdób ściennych, oraz meblowych w postaci fototapet, które perfekcyjnie urozmaicą wystrój każdego pomieszczenia.
Przy dobieraniu fototapety do pokoju liczy się model, pomysł i jakość. Na rynku dostępne są trzy najpopularniejsze typy fototapet, foliowa, lateksowa i winylowa. Te trzy wersje oznaczają inne grunty. Odróżniają się kosztem, przeznaczeniem i trwałością. Warto wiedzieć, że fototapety drukowane są ekologicznymi farbami na rozmaitych materiałach i to naturalnie wersja gruntu, na jakim została wydrukowana fototapeta różnicuje ich jakość i wartość.


Orzechowa kolekcja drzwi marki Classen
Author: Classen
Source: Classen


Fototapety miasta to inspirujący temat, który jest atrakcyjnym motywem przewodnim w aranżacji salonu, korytarza, lub biura. Miasta w nocy oświetlane tysiącami światełek przedstawiają się bajecznie. Miasta i architektura to motyw, jaki doskonale wygląda w wielobarwnych, czy też spokojniejszych barwach. Jako pełne zabarwień ozdoby ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei modele w bardziej stonowanych odcieniach przyznają pomieszczeniu wytworny charakter. Przeważnie wybierane są fototapety lateksowe. Taki grunt powoduje że zdjęcia są niezwykle realistyczne i mają niezwykle głębokie barwy. Ściana pod taką fototapetę nie musi być idealnie gładka, albowiem grubsza warstwa pokrywa bardzo małe niedoskonałości ściany, jednakże idealnie wygląda na gładkiej ścianie. Tworzywo nie rozciąga się w trakcie nakładania na ścianę.
Fototapety miasta to niepowtarzalna ozdoba, jaka winna znaleźć się w eleganckim mieszkaniu. Duży wybór takiego motywu spowoduje, że z pewnością każdy odnajdzie efektowną fototapetę dla swojego mieszkania.