Jak wybrać drzwi wewnętrzne?

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/projektytypowe.com.pl/includes/menu.inc).

Najnowsze wpisy

Kupno idealnych drzwi, to ważna decyzja. Najlepiej zdecydować się już na etapie projektów. Drzwi przesuwne stają się modne – dają większe możliwości i są niekwestionowaną dekoracją. Może powinniśmy decydować się na tego typu pomysłowe rozwiązania?


Author: INVADO
Niektórym wydaje się, że właściwe rozwiązanie, to zwykłe drzwi skrzydłowe Wrocław jednak pokazuje, że są jeszcze ciekawsze koncepcje. Ze szła, zdobione lub zwykłe z litego drewna – przesuwne drzwi łączą się z każdym stylem, a ułatwiają więcej niż skrzydłowe. Staną się najważniejszym elementem projektów wnętrza, gdy tylko planujący sobie tak wymarzą.

Niektórym takie przesuwne drzwi przywołują skojarzenia z plastikowymi suwanymi harmonijkami, które kilka ładnych lat temu zapanowały w niedużych, blokowych mieszkaniach. Czasy się zmieniły i jedną z atrakcyjniejszych ozdób wnętrza są właśnie drzwi przesuwne Wrocław, Warszawa i oczywiście Kraków – prezentują zwykle największy potencjał sklepów, a w związku z tym wzorów urządzania wnętrz.

Otwórz przestrzeń
Instalacja drzwi przesuwnych to jedna z popularniejszych metod powiększania przestrzeni. Apartament typu studio, salon z kuchnią, może być znacznie bardziej rozkładowe dzięki takiemu rozwiązaniu. Można zyskać w ten sposób dwa oddzielne pomieszczenia, co jest ważne na przykład w czasie przygotowywania posiłków. Przesuwne drzwi pomogą też stworzyć w sypialni stanowisko pracy albo spora garderobę dla pomysłowych pań.

sypialnia
Author: Saint-Gobain Glass
Source: Saint-Gobain Glass
Szklane drzwi
Dobrze rozważyć też drzwi ze szkła, na które Wrocław i inne miasta mają faktycznie ciekawe koncepcje takich wyjątkowych drzwi. Mogą służyć do wydzielania miejsca w dzisiejszych biurowcach, ale dobrze wyglądają również w rodzinnych domowych wnętrzach. W ten sposób drzwi zmieniają się nawet w sztukę. To znacznie więcej niż tylko szkło hartowane. Wrocław prezentował niedawno przykłady drzwi z zaskakującymi obrazami, rysunkami i zdobieniami. Bardzo dobrze prezentują się w energicznych wnętrzach, ale każdy znajdzie coś dla siebie.

Instalację trzeba zaplanować przy projektach, wtedy drzwi przesuwne mogą schować się w specjalnym otworze w ścianie. Naturalnie każdy może pomóc im dodatkową ścianką z płyty kartonowo-gipsowej, co nie jest pracochłonne.


Zobacz propozycję firmy DA-BUD:

Wyświetl większą mapę

Source: Da Bud