Pomysł na pokrycie podłogi: płytki

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/projektytypowe.com.pl/includes/menu.inc).

Najnowsze wpisy

Remontowanie mieszkania nie należy do przyjemnych, ale meblowanie i zakupy już tak. Rzadko kiedy decydujemy się na profesjonalistę i samodzielnie walczymy z zakupem najlepszych sprzętów. Podłoga powinna być dobrze przemyślana.
Musimy pamiętać, że podłoga powinna być użyteczna, pomimo to, że jest istotnym zdobiącym detalem mieszkania. Parkiet z drewna dodaje klasy i jest często wybierany do salonu i sypialni. Płytki podłogowe są są stosowane zwykle tam, gdzie jest wilgotno i gdzie po prostu brudzimy. Znane polskie marki to chociażby Paradyż płytki. Więcej w temacie: .

Salon w stylu fusion
Author: Ceramstic
Source: Ceramstic
Firmy produkujące płytki tworzą serie w nietypowych konfiguracjach i pokazują niebanalne pomysły dla estetów. Na rynku można więc dostać najróżniejsze rozmiary, faktury i kształty terakoty, nie wspominając już o wielobarwności. W łazience i kuchni świetnie daje radę ceramiczna podłoga. W tych pomieszczeniach podłoga przez wiele przechodzi, bo jest mokro i wilgoć pojawia się w każdym rogu. Ceramiczna płytka nie ma problemu też z upadkami ciężkich przedmiotów. Taka posadzka pasuje też do klatki schodowej. Zobacz więcej: najlepsze pisuary.W łazience posadzka po prostu nie może stwarzać zagrożenia, więc można wybrać najlepszą strukturę, która zapewni bezpieczeństwo. W dalszym ciągu trudno zobaczyć oczyma wyobraźni łazienkę bez glazury, mimo że najnowsze aranżacje to np. panele szklane. Znane Tubądzin płytki są tak designerskie, że każdy kupi coś w swoim stylu, nie rezygnując z awangardowych kompozycji.

Właściciele psów nierzadko zrzekają się drewnianych parkietów na rzecz terakoty. Przede wszystkim z powodu, że nie niszczy się i po prostu szybko się myje. Następnym powodem jest też to, że psy nie ślizgają się na dobrze wybranych kaflach.

Author: tanakawho
Poza tym najmodniejsza terakota ma niebanalne modele, dlatego ładnie wygląda w pokoju dziennym. Trwałe Opoczno płytki mogą też równie dobrze wyglądać jak zwykłe panele. To zależy od tego, w jakim stylu projektujemy dom i czy nawyk umożliwi przełamanie się. Przecież nie całkiem typowe rozwiązanie w typowych pokojach dziennych.


Kupując kafelki, obligatoryjnie powinniśmy sprawdzić ich parametry i dobrać odpowiednio twarde. W domach oczywiście odpowiednia jest klasa III – sąbardzo wytrzymałe i da się je położyć we wszystkich pomieszczeniach.