Obecny wiek to czas, kiedy w naszych mieszkaniach pojawia się sztuczna inteligencja panująca nad naszą nieruchomością

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/projektytypowe.com.pl/includes/menu.inc).

Najnowsze wpisy

Jeszcze 50 lat wstecz filmy o inteligentnych domach były widziane w kategorii fantastyki naukowej. Obecnie powoli stają się już normą. W krajach starej Unii wcześniej niż u nas, ale również w Polsce od jakiegoś czasu tak buduje się niektóre kompleksy mieszkaniowe.


Jeśli inwestor pragnie zaprojektować swoje osiedle tak, żeby spełniało ono najwyższe standardy, to musi pomyśleć o automatyce w branży budowlanej.
Nie wydaje się to być niedroga sprawa, jednak komfort życia będzie wtedy o wiele większy aniżeli w tradycyjnym mieszkaniu. Jeśli żyjemy w głównym mieście Małopolski, to należy pomyśleć nad takimi rozwiązaniami.

Jeśli chcesz poznać więcej informacji na prezentowany temat, to wejdź na ten odnośnik - jest tam bardzo świeża wiadomość (https://www.assystem.com.pl/remonty-i-wykonczenia/) dotycząca opisywanej tematyki.

Jeżeli ciekawi Cię automatyka budynkowa Kraków zapewne ma do zaoferowania apartamenty, gdzie skomputeryzowana jest duża część ważnych instalacji. Możemy kierować oświetleniem oraz ogrzewaniem zdalnie z komputera czy tabletu. W identyczny mamy możliwość sterować roletami czy innymi urządzeniami - inteligentne mieszkanie Kraków.


inteligentne mieszkanie kraków
Author: Danny Choo
Source: http://www.flickr.com


Jeśli chcesz nabyć inteligentne mieszkanie Kraków zapewne miło zaskoczy Cię dużą ofertą. Zautomatyzowane mieszkania bardzo upraszczają życie. Przy pomocą tabletu możemy sterować piekarnikiem czy sprzętem stereo. Możemy także ustawiać idealną dla nas temperaturę. Mamy możliwość ustawić oświetlenie na czujniki, co spowoduje, że światło samo będzie się wyłączało, gdy będziemy wychodzić z jakiegoś pomieszczenia - automatyka budynkowa Kraków.
To spowoduje, że spadną nasze rachunki(zobacz instalacje fotowoltaiczne podlaskie) za prąd, ponieważ nie będzie już mowy o świetle włączonym w salonie na cały dzień, ponieważ zapomnieliśmy o nim przed wyjściem do pracy.