Co sprawia w obecnej chwili w zakresie wykańczania wnętrz niepodzielnie rządzą fototapety?

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/projektytypowe.com.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/projektytypowe.com.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/projektytypowe.com.pl/includes/menu.inc).

Najnowsze wpisy

Nieraz zdarza się, że nie mamy pojęcia w jaki sposób moglibyśmy upiększyć nasze mieszkanie, gdyż tradycyjnych tapet mamy już dość, a pomalowanie każdej powierzchni jedną farbą wydaje nam się nieciekawe i średnio funkcjonalne, przez trudności w myciu plam, które na pewno się pojawią. W takim przypadku wielu decyduje się właśnie na fototapety, które potrafią zmienić atmosferę i wystrój każdego wnętrza.


Na początek dowiedzmy się czym jest ta spopularyzowana fototapeta, czym odznacza się od tradycyjnych normalnych tapet, a jak różni się od wielkoformatowego, wydrukowanego zdjęcia? Jak sama nazwa mówi właściwie jest to zdjęcie,tyle że na odpowiednio przystosowanym materiale (zobacz cmt frezy). Dzięki temu zaprezentowane sceny,krajobrazy, kotki, konie, ocean, soczysto-zielone wzgórza, czy fototapety uliczki będą wyglądały idealnie, dzięki temu będą one ozdabiać nasze mieszkania, zamiast je szpecić.

Fototapeta czarno biała, przykładowa grafika na fototapetę
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Jednakże nie jest to koniec zalet i fototapety ścienne szczycą się jeszcze wieloma rzeczami. Są one zaskakująco funkcjonalne i praktyczne, bo są w pełni przystosowane do czyszczenia i większość plam powinniśmy zmyć nasączoną ściereczką nie obawiając się o zrujnowanie swojej uwielbianej fototapety uliczki, czy Oceanu Spokojnego. Dodatkowo dużym uproszczeniem są fototapety ścienne będące również samoprzylepne, przez co ich zakładanie jest niezwykle przyjemne i nie ma mowy o żadnych niedociągnięciach w ułożeniu zdjęcia. Jednak mało który posiadacz fototapety zafascynował się nią patrząc na względy funkcjonalności. Tu decyzję podejmuje się oczami i trudno nie ulec widząc szereg wspaniałych fotografii wydrukowanych na materiale odzwierciedlającym wszystkie ledwo zauważalne szczegóły, zaczynając na cieniu małej chmurki na brukowanej posadzce dziedzińca starożytnego miasta, a kończąc na pojedynczych płatkach śniegu opadających na górskie zbocza.


A jak wygląda kwestia cenowa? Nadzwyczaj dobrze, gdyż za takie nadrukowane dzieło sztuki zapłacimy tylko około stu złotych. Oczywistym jest, że jeśli zażyczymy sobie większy format fototapety,zapłacimy więcej,jednak nawet wtedy koszt jest do zniesienia. Zobacz w sklepie.

Dokładnie widać więc z jakiego powodu fototapety (więcej w temacie) ścienne zyskują tak wielu zwolenników. Więc jeśli nie mamy wizji jak urządzić nasze wnętrze i szukamy czegoś oryginalnego warto rozważyć pomysł oparcia wystroju swych czterech ścian na jednej z barwnych fototapet ściennych.