Ślub na świeżym powietrzu - o co musimy zadbać?

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/projektytypowe.com.pl/includes/menu.inc).

Najnowsze wpisy

Wiosna i lato to czas, kiedy zawieranych jest najwięcej ślubów. Do zaplanowania uroczystości właśnie w tym czasie zachęca przede wszystkim ładna pogoda. Co prawda, może wówczas zdarzyć się i deszczowy dzień, niemniej istnieje większa szansa, że jednak będzie świecić słońce. Wiele par wybiera też ślub i wesele poza budynkiem.

Dlaczego warto?

ślub - fotografijka
Author: Tomasz Lewicki
Source: http://www.flickr.com
Klasyczne wesele nie wszystkim parom się podoba. Narzeczeni szukają więc sposobu, żeby to właśnie ich uroczystość była wyjątkowa i niezapomniana – zarówno dla najważniejszych bohaterów tego wydarzenia, jak też zaproszonych gości. Z tego też powodu coraz częściej na przyjęciach weselnych pojawia się wybrany przez młodą parę motyw przewodni, a firmy gwarantujące różnego typu atrakcje cieszą się na bieżąco dużą popularnością. Metodą na oryginalne wesele jest między innymi wesele i ślub (polecamy również fotograf Warszawa) na świeżym powietrzu. Tego typu przedsięwzięcie wymaga różnych przygotowań, ale na pewno będzie też atrakcyjne, zwłaszcza gdy pogoda będzie sprzyjać - .

Czy odnosisz wrażenie, że zredagowany przez nas tekst jest nieschematyczny? Jeśli tak, to koniecznie zobacz także zamieszczony tu (http://www.kodak.wroclaw.pl/oferta) pokrewny materiał.

Lokalizacja w ładnym parku lub ogrodzie to doskonała sposobność do stworzenia pleneru do zdjęć, a wieczór na świeżym powietrzu będzie z pewnością bardziej przyjemny, niż w klimatyzowanym wnętrzu.

ślub - obrazeczek
Author: Tomasz Lewicki
Source: http://www.flickr.com
O czym powinniśmy pamiętać przy organizacji ślubu?

Istotną kwestią w przypadku ślubu i wesela na świeżym powietrzu jest oczywiście wypożyczanie stołów w takim zakresie, aby mogły one bez problemów pomieścić wszystkich zaproszonych gości na przyjęciu. Jeżeli w dodatku sama uroczystość zaślubin realizowana będzie poza budynkiem kościoła czy też Urzędu Stanu Cywilnego, wypożyczanie mebli powinno obejmować również stolik dla księdza czy urzędnika i jak najbardziej tego typu miejsce należy jak najlepiej zaaranżować i ozdobić. Poza tym istotne jest zadbanie o namioty. Chociaż latem zdecydowanie łatwiej o bezchmurny dzień, aura potrafi zaskoczyć, a ulewa może w mig zakończyć imprezę i zepsuć całe wydarzenie. Wypożyczanie stołów (wypożyczanie stołów to ekstra sprawa), miejsce na ślub, zadaszenie, a także stworzenie parkietu oraz nagłośnienie i podest dla zespołu muzycznego to jedynie niektóre z kwestii, jakie powinniśmy dopiąć na ostatni guzik. Oczywiście zaplanowanie wszystkiego jak najlepiej wymaga wysiłku i zaangażowania, aczkolwiek warto to zrobić, by zapamiętać to najważniejsze wydarzenie jak najdłużej.