Folia PE – kiedy może się przydać?

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/projektytypowe.com.pl/includes/menu.inc).

Najnowsze wpisy

W trakcie domu należy niezwykle starannie zabezpieczyć go przed wilgocią. Można do zrobienia warstwy izolacji przeciwwilgociowej użyć folię PE. Folia PE znajduje zastosowanie w budownictwie wielo- i jednorodzinnym. Wykonuje się z niej izolację mającą charakter przeciwwilgociowy pod wylewki, posadzki bądź pod podłogi. Folia PE gwarantuje bardzo dobrą izolację wspomnianych elementów , które znajdują się w każdym domu. Każda podłoga zbudowana jest z warstwy izolacji , która ma charakter akustyczny i termiczny.

budowa
Source: morguefile.com
Te warstwy muszą zostać przed końcowym wykończeniem porządnie zabezpieczone przed działaniem wilgoci. Najlepszym zakupem okazuje się być w tym wypadku właśnie folie PE. Folia ta ma jeszcze wiele innych możliwości wykorzystania. Podczas prac budowlanych można jej użyć także do zabezpieczenia domu, który jest remontowany lub dopiero budowany przed opadami deszczu lub śniegu, ale też przed wiatrem. W takich sytuacjach może zostać użyta do wykonania ochrony stolarki okiennej, połaci dachu lub (zapoznaj się z cenom kliknij tu kładzionej warstwy elewacyjnej. Oferowana jest w najróżniejszych formatach i o różnej grubości. Polecamy także osłonki na drzewkaKrety są niewielkimi drapieżnikami , które podlegają w naszym kraju ochronie. Posiadacze działek nie mogą więc zabić tego zwierzątka, mogą go jedynie odstraszać lub właściwie zabezpieczać działkę przed ich działalnością, która ma charakter niszczycielski. Rewelacyjnym zabezpieczeniem rabat pokrytych kwiatami i trawników mogą być siatki na krety. Wspomniana siatka na krety wykonana jest z lekkiego, ale równocześnie z niezwykle trwałego tworzywa sztucznego. Dzięki swej trwałości może chronić nasz trawnik i rabaty przed niszczycielskim działaniem kretów przez wiele lat.

Aby dobrze spełniła swoją rolę ochronną należy ją umieścić na głębokości około dziesięciu centymetrów poniżej trawy i innych roślin. Siatka ochraniająca przed kretami jest wykorzystywana nie tylko przez właścicieli przydomowych ogrodów. Stosuje się ją także do ochrony znajdujących się w mieście terenów zielonych i pól golfowych. Swoją funkcję spełnia bardzo dobrze, zdecydowanie lepiej niż rozmaite odstraszacze kretów. Skuteczną ochronę gwarantuje charakterystyczna konstrukcja: jej oczka nie mają średnicy większej niż piętnaście milimetrów. W efekcie tego krety się nie są w stanie pokonać siatki.