Małe lokum we Wrocławiu? Odszukaj najtańszą opcję!

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/projektytypowe.com.pl/includes/menu.inc).

Najnowsze wpisy

W obecnych realiach, możemy dostrzec zwiększony odsetek liczby kupowanych mieszkań, bowiem znacznie więcej młodych osób decyduje się na tego rodzaju wydatek. Nic w tym dziwnego, bowiem kraj się rozwija a obywatele przez to się bogacą.


Część z nich w czasie przed założeniem rodziny chce mieszać samemu, we własnym lokum.


odbitka - dom
Author: Erika Augusto
Source: http://www.flickr.com


Jeżeli jesteś taką osobą, na pewno zaciekawią cię tanie kawalerki Wrocław, jak przystało na wielkie miasto, non stop się rozwija, zatem co roku dostępne są nowe lokale do nabycia. Jednak mieszkanie bezpośrednio od dewelopera nie za każdym razem będzie dla nas opłacalne, bowiem jego ceny bywają niezwykle wywindowane. Zwłaszcza jeżeli pragniemy kupić kawalerkę, cena może nas trochę przerosnąć, gdyż tego rodzaju nieruchomości są raczej kosztowne. Dlatego jeśli ciekawią nas wyłącznie tanie kawalerki Wrocław powinien nam zaproponować sektor wtórny. Przecież jest to miasto wiekowe, na jego obszarze od setek lat powstawały budynki mieszkalne. W rozróżnieniu od dzielnicy, którą wybraliśmy, inne kamienice będą dla nas dostępne. Nadodrze oraz Śródmieście to królestwo budowli pochodzących z dziewiętnastego wieku, jednak nierzadko wyśmienicie odrestaurowanych. Z kolei na Oporowie i w pobliżu możemy spotkać ciekawe kamienice z dekad już powojennych. Budowle wzniesione dawno są bardziej solidne niż te współczesne, tynki w nich są grube, dlatego nie musimy martwić się w nich o hałas. Także spotkamy tam tanie kawalerki, wydzielone z większych mieszkań. Cena za takie miejsce, z identycznym metrażem jak w przypadku sektora pierwotnego, może być nawet dwukrotnie niższa.
Jeśli pragniesz nabyć mieszkanie, gdzie będziesz żył sam, najlepsza będzie kawalerka - . Niedrogie lokale tego rodzaju spotkamy we Wrocławiu w sektorze wtórnym, gdzie będziemy mieli do dyspozycji kawalerki usytuowane w centrum, w wiekowych kamienicach.