Pomimo dużej liczby działań, wszelkich akcji społecznych i przestrzegania przed ryzykanctwem na szosie bezpieczeństwo nie poprawiło się aż tak, by na tym poprzestać

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/projektytypowe.com.pl/includes/menu.inc).

Najnowsze wpisy

Z myślą o zapewnieniu jeszcze większego bezpieczeństwa na szosach używane są coraz to nowocześniejsze elementy, by niechlubny wskaźnik wypadków w naszym państwie nie przybliżał się do równie mało cieszącej elity.


stropy
Wielu z nas niewątpliwie miało sposobność rozpoznać kocie oczka drogowe (kocim oczkom drogowym), czyli umocowane dwustronnie i na niesłychanie wielkiej powierzchni niewielkie elementy odblaskowe. Niewielkich rozmiarów kocie oczka drogowe przymocowane są za pomocą klejów, a ich rolą jest zapewnienie niesłychanie dużej widzialności identycznie w nocy, jak i także podczas deszczu i zwartej mgły. Następnym nowym wyjściem mającym zagwarantować dużo większe bezpieczeństwo jest przyczepa U 26A - przyczepą U 26A. Niby nic, a jednakże różni się od zwykłych. Otóż przyczepa U 26A a raczej jej budowa została wsparta na podstawie powszechnej przyczepy samochodowej. Jednakże jej tablica została wyposażona w masę lamp mających być widocznymi z ogromnej odległości.

Jeżeli fascynuje Cię prezentowany tekst, odszukaj witrynę, która przedstawia analogiczne wątki, też będą na pewno interesujące.

To nie wszystko. Każda składa się także z zamykającej tablicy, na której widnieją wyprodukowane z folii refleksyjnej biało czerwone pasy, jak też halogenowe lampy znajdujące się w górnej części. Z tej racji ani jedna przyczepa U 26A nie będzie już z dala niedostrzeżona na szosie, nawet w nocy lub niełatwych warunkach.


Te pionierskie rozwiązania są powoli wprowadzanie do wykorzystywania . Wszystkie mają nam zapewnić jeszcze większe bezpieczeństwo na drodze.