Które farby wybrać, gdy remontujemy swoje mieszkanie?

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/projektytypowe.com.pl/includes/menu.inc).

Najnowsze wpisy

Jesień to dla sporej części ludzi dosyć trudny okres. Coraz krótsze dni, liście spadające z drzew, słupki rtęci szybujące w dół, desczowa pogoda za oknem sprzyjają przygnębieniu.


Rodzi się pytanie: jak polepszyć sobie humor?


w parku
Author: Mark Kent
Source: http://www.flickr.com
odkurzanie
Author: Travis Wise
Source: http://www.flickr.com


Ile osób, tyle sposobów na pokonanie chandry. Jedni zasiadają przed telewizorem z pudełkiem lodów w ręku i oglądają filmy komediowe, drudzy sięgają po nieco mniej konwencjonalne pomysły. Decydują się na odświeżenie domu. Na półkach sklepów budowlanych znajdziemy masę różnorakich puszek z farbami. Bogactwo dostępnych „opcji” niejednokrotnie przyprawia nawet zawrót głowy stając się solą w oku dla znacznej części części zeppelin klientów. Który kolor wybrać? Ulec panującym trendom czy kierować? się własnymi preferencjami? Możemy zaszaleć i skomponować wymarzoną barwę samodzielnie. Aby osiągnąć pożądany efekt wystarczy dodać do tzw. bazy właściwe pigmenty do farb. To proste, niedrogie rozwiązanie, dzięki któremu uzyskamy wyszukany kolor ścian. A jak odświeżyć powierzchnie drewniane w naszych „czterech kątów”? „Drugie życie” niemodnym meblom zapewni niezaprzeczalnie śnieżka do drewna. Warto zainwestować w emalię olejno-ftalową. Dlaczego tak się dzieje? Przyczyn jest przynajmniej kilka.


Cechuje ją trudno zapalna powłoka a także bardzo duża odporność na środki dezynfekujące. Co więcej jest nadzwyczaj wydajna. Ma żywe kolory i dobrze kryje.