Wykończenie małej przestrzeni sypialnej – czyli co kupić aby było jednocześnie modnie i wygodnie?

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/projektytypowe.com.pl/includes/menu.inc).

Najnowsze wpisy

Zakup pierwszego i często ostatecznego lokum jest jedną z poważniejszych życiowych decyzji. Aktualnie daje się zauważyć wyraźny trend wśród progresywnie nastawionych inwestorów w preferowaniu mieszkań z sporą ilością pomieszczeń.


Większa ich liczba nie przekłada się jednak na większy metraż.
klimat


Mieszkania, z 3 pokojami – dla dziecka, dorosłych i salonem to standard, którego rok rocznie szuka coraz więcej odbiorców. Małe przestrzenie mieszkaniowe wbrew pozorom dają znacznie więcej opcji do ciekawego wykończenia. Mała sypialnia jest tego bardzo dobrym przykładem. Zainwestowanie w drobne modne dodatki, które szybko dostosują się do panującego w danym pomieszczeniu stylu wykończeniowego, jest lepszym rozwiązaniem niż wypełnianie przestrzeni masą „bibelotów”. Mała sypialnia = mały problem podczas sprzątania. Ma to odczuwalne znaczenie w przypadku, kiedy „sypialnia” to pokoikiem dziecięcym. Mniejsza przestrzeń umożliwia nauczenia dziecka porządku. Mieszkania o małym metrażu, ale z znaczniejszą liczbą pokoi to aktualnie sprawdzony typ inwestycji na przyszłość. Kiedy dziecko dorasta rodzina przenosi się do większego lokum, pozostawiając na wynajem stare. Ten schemat działań rok rocznie jest coraz częściej praktykowany.


market


W nowym mieszkaniu pokój dziecięcy można urządzić już na nowo. Opcje, które sprawdzają się w małych sypialniach jak np. łóżko na antresoli doskonale sprawdzą się również w tych większych.
Łóżko na antresoli lub łóżko piętrowe to podstawowy typ wykończenia meblowego, który warto sprawdzić rozplanowując aranżację jednakowo obecnego jak i przyszłego mieszkania. Takie zakupy pozwalają na większym oszczędzeniu na kosztach jak i są zdolne wyrazić więcej przez mniej.