Co to okazują się być kotłownie, gdzie ich niestety nie ma, a gdzie od dawna są?

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/projektytypowe.com.pl/includes/menu.inc).

Najnowsze wpisy

Wielowiekowe ojczyste przysłowie twierdzi, że podróże uczą. Jest to naturalnie prawda, ponieważ podczas różnorodnych eskapad, nawet tych rekreacyjnych, ludzie spotykają się z pozostałymi kulturami, które poprzez lata wyrobiły sobie odmiennego wariantu świadczenia niż stosujemy my.


Z jakiego powodu? A choćby przeto, iż żyją w odmiennej strefie klimatycznej niż my.


Przykładowo czy pamiętasz, iż w Egipcie, państwie, jaki uważany jest za tropikalny również czasem utrzymuje się temp. rzędu paru st.? Gdy termometry wskazują taką temperaturę w Polsce, mówimy, że jest chłodno oraz idziemy do cieplejszego mieszkania. Egipcjanin z kolei posiada wtedy spory kłopot. Z jakiego powodu? Przywykli do dużych temp. obywatele takiego kraju nie znają reguł C.O oraz nie rozumieją co to okazują się być kotłownie. Pozostałymi słowy jeśli na powietrzu są tam cztery stopnie Celsjusza, to w domu panuje podobna temperatura. Nic przyjemnego, jak łatwo jest się domyśleć. To interesujące, gdyż formuła funkcjonowania C.O jest im na pewno znana od dawna. Skąd taka myśl? Gdyż Egipt ma swoje wojska morskie, które mają ponad 120 okrętów.
kotłownie
Author: Berliner.Gazette
Source: http://www.flickr.com


Profesjonaliści
Author: Benjamin Vander Steen
Source: http://www.flickr.com


A co posiadają okręty do rozgrzewania? Otóż na tego typu statkach wojskowych z pewnością są wszelakie kotłownie, zatem pomieszczenia posiadające kotły - zapoznaj się z ofertą kotły przemysłowe - grzewcze.


Siły te są co najmniej od kilkudziesięciu lat, a to wystarczająco wiele czasu, aby tę technologię wynieść z okrętów do różnych domów. My w Polsce natomiast używamy ją od niezwykle długiego czasu, dlatego w zimie nie skarżymy się raczej na zbyt niskie temp. w swych mieszkaniach.