Najlepsze metody na aranżacje niewielkiego mieszkania

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/projektytypowe.com.pl/includes/menu.inc).

Najnowsze wpisy

Pragniesz cudownie urządzić swoje maleńkie mieszkanko? Szukasz pomysłów jak zrobić nową, interesującą przestrzeń, która będzie interesująca i łącząca dużo ciekawych opcji. No i wszystko powinno być być ładne, ciepłe i pozytywne.


mieszkanie, meble,
Author: Jakob Montrasio
Source: http://www.flickr.com
Wykonanie niewielkiego lokalu to kilka spraw. Jego wielkość jest zarazem atutem jak i problemem. Pomieszczenia musimy wykonać bardzo funkcjonalnie, myśląc o tym, by np. kanapa w salonie stanowiła optymalną opcję tak samo w czasie całodziennego przesiadywania, jak i nocą, jak zaczynamy myśleć o tym, by zmieniło się w łóżko do spania. Łączy się z tym także odpowiednie dobranie ławy, oświetlenia w pomieszczeniu i innych szczegółów. Identycznie jest z kuchnią – często mikre mieszkaniowe łazienki nie mają możliwości pomieścić w sobie pralki, która przez to jest ląduje w kuchni.


Wykończenie niewielkiego lokalu musi obfitować w ciekawe dodatki. Jednak z racji tego, że nie mamy zbyt wiele miejsca, pomyślmy o czymś konkretnym. Niech takich akcentów będzie niewiele, ale powinny wtedy być dość duże – np. stylowa komoda na ciuchy, dwie kolorowe pufy.


dokaracje w mieszkaniu
Author: Dekoria
Source: Dekoria
A może jakieś pompony z papieru zawiesimy na karniszu. Postawmy idealnie na jakiś jeden intensywny kolorystyczny akcent – dobrze będzie prezentować się coś totalnie odróżniające się od reszty mebli.

Jeśli poszukujesz jakiegoś interesującego konceptu na możliwość urządzenia ciopkiego lokalu w sposób ciekawy i estetyczny. Ciekawe pomysły można przeczytać na stronie: jak urządzić małe mieszkanie porady - sama od czasu do czasu tam zaglądam i szukam pomysłów.