Którego dostawcę gazu wybrałeś? Sprawdź, czy nie przepłacasz na rachunku!

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/projektytypowe.com.pl/includes/menu.inc).

Najnowsze wpisy

Zazwyczaj nie przywiązujemy większej uwagi do tego, jakiego dostawcę gazu lub energii mamy, zwyczajnie płacąc rachunki bez żadnej refleksji. W większości przypadków okazuje się jednak, iż zwykle przez zastosowanie kilku łatwych sztuczek możemy płacić o wiele mniej - być może w skali miesiąca nie będzie to zbyt wiele, jednak jeżeli pomyślisz o tym, że przecież rachunki za gaz lub prąd płacisz właściwie przez całe swoje życie, wówczas oczywiście zaraz przekonasz się, iż warto zainteresować się mocniej tym tematem.
co musisz wiedzieć?


Porównaj oferty


Na początek sprawdź, z usług którego dostawcy energii korzystasz, a później poszukaj na jego temat informacji w sieci.

Nie masz zamiaru zakończyć intrygującego tematu na tym artykule? Więc namawiamy do następnych - kliknij w źródło tłumacz przysięgły języka ukraińskiego warszawa i przejdź na analogiczną witrynę.

Może okazać się wówczas, iż gaz, za który płacisz, jest jednym z najdroższych na rynku. W internecie jest mnóstwo witryn Internetowych, na których umieszczane są wszelkiego rodzaju zestawienia oraz porównania cen gazu w poszczególnych firmach, jeżeli więc poświęcisz na to kilka chwil, niewątpliwie szybko zorientujesz się, jak prezentują się ceny Twojego dostawcy na tle poszczególnych firm. Jeśli będziesz chciał uzyskać trochę więcej informacji na temat poszczególnych dostawców gazu, wówczas możesz porozmawiać ze swoimi przyjaciółmi - sprawdźcie, kto z was płaci najmniejsze rachunki za dostawę gazu, a zaraz zorientujecie się, czy warto zmienić swojego dostawcę.


Zmiana dostawcy
spółka obrotu gazem
Source: pixabay.com


Jeżeli zdecydujesz się na zmianę, wówczas bez wątpienia musisz na początku skontaktować się z innymi Dostawcami i negocjować z nimi warunki.


Zazwyczaj każda spółka obrotu gazem ma swoje liczniki, więc konieczne będzie przerobienie instalacji w Twym mieszkaniu - jeżeli zdecydujesz się na zmianę, wtedy powinieneś negocjować, żeby nowa firma zamontowała w Twoim mieszkaniu nowe liczniki bez żadnych dodatkowych opłat z Twojej strony.