Aranżujemy mieszkanko w kamienicy!

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/projektytypowe.com.pl/includes/menu.inc).

Najnowsze wpisy

Szukasz pomysłu, jak urządzić mieszkanie w kamienicy? Dziś pomożemy ci w tej kwestii. Podpowiemy kilka opcji. Takie mieszkanie ma dwa plusy – mieszkanie jest wysokie i jest ma niepowtarzalny klimat.
Kamienica
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Kreowanie lokalu w kamienicy jest trudnym konceptem. W tym przypadku możemy sobie pozwolić np. na stworzenie antresoli. Tym sposobem możemy dać łóżko i część sypialną na górze, a poniżej dostajemy dodatkową powierzchnię, gdzie możemy wstawić dodatkowy mebel, albo wykonać kącik z fotelami, sofą i niską ławą. Jest to idealna koncepcja szczególnie kiedy mamy kawalerkę, albo z dwoma pokojami.

Bardzo oryginalną aranżację i lokalową rewolucję, na którą pozwolili sobie ludzie, którzy kupili mieszkanie w Krakowie przedstawiła moja ulubiona internautka zajmująca się wnętrzarstwem – Lovingit na swoim blogu.

Po znacznie więcej szczegółów serdecznie zapraszam na (https://jeger.pl/blog/dekoracyjne-efekty-rodzaje-tynkow-ozdobnych/) stronę www. Nie wahaj się - poszerz swoją wiedzę na tentemat opracowany w tekście.

Ulazała krok po kroku jak powstało nowe wnętrze, a także na co warto zwrócić uwagę aranżując taką przestrzeń. Wpis odnajdziecie pod linkiem: tutaj. Mi samej bardzo podoba się w tym przypadku prostota złączona z współczesnością wnętrza. Przyglądając się zdjęciom, wcale nie zauważam, że to mieszkanie (sprzedaż mieszkań nad morzem) jest zrobione w wiekowej kamienicy. Bardzo zwracają moją uwagę w tym wszystkim rozsuwane drzwi do sypialni.
Sandomierz
Author: Jakub Jankiewicz
Source: http://www.flickr.com
To współczesne rozwiązanie pozwoli nam oszczędzić nieco powierzchni, i postawić dodatkowy mebel, o który źle wyglądałby drzwi. Co idealnie, wykonane przez internautkę wnętrze ukazuje, że jest możliwość stworzenia przytulnej, ciepłą przestrzeń w barwach szarości. Faktem jest, że klimatu wnętrzu dodają stojące lampy i szczegóły – poduszki, drobne szafki nocne.