Fototapety w obecnych latach są znów niezwykle popularne - często możemy je spotkać na ścianach wielu domów

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/projektytypowe.com.pl/includes/menu.inc).

Najnowsze wpisy

Jeśli chcemy uatrakcyjnić swoje lokum, to nierzadko koncentrujemy się na zakupie pasujących dodatków. Zwykle świetnie wyglądają różnego typu poduszki czy wazoniki.


system alarmowy
Author: Jan-Willem Reusink
Source: http://www.flickr.com


fototapeta taniec
Author: Elsie Hui
Source: http://www.flickr.com


Fajną zmianą jest również nowa dekoracja okna - odnośnik - czy nowa lampa. Jednak co uczynić, jeśli pragniemy czegoś jeszcze?


pokój dziecka
Author: Black Red White
Source: Black Red White


Oryginalnym wyjściem może być fototapeta. I tu wybór tego, co będziemy mieć na ścianie, jest bardzo duży. Uzależniony jest on od wielu czynników, a najbardziej od naszego stylu. Możemy wybrać swoje zdjęcie z wyjazdu, panoramę ukochanego miasta albo portret swych dzieci. Jeżeli ktoś na przykład jest primabaleriną, to fototapeta taniec na pewno będzie się podobać najbardziej. Pięknie będzie wyglądała scena zbiorowa ślicznie ubranych tancerek baletowych z Jeziora Łabędziego albo piękna primabalerina solo na zdjęciu.
Taka fototapeta będzie z pewnością całkowitym wyrażeniem naszych pasji. Dzięki temu codziennie rano będziemy z przyjemnością budzić się w pokoju, w którym umieścimy takie zdjęcie. Jeśli jednak umieścimy fototapetę w pokoju dziennym, to tym samym damy szansę naszym bliskim na podziwianie perfekcyjnych scen prosto z wspaniałej kultury w swym pokoju. Niesamowitym uczuciem jest sączenie herbaty w poczuciu obcowania z pięknem w czystej postaci.


Jeśli mamy chrapkę na kupienie fototapety, to powinniśmy wytypować coś, co spodoba nam się najbardziej. Decyzja nie powinna być szybka, ponieważ ta fotografia będzie nam towarzyszyć przez jakiś okres.